Adresa Miska z Modre z neba

darika

Tak dievcata,ja som si dala tu namahu a nasla som to.chcela som si to este raz pozriet.Ak vam to nepojde,tak si to najdite same na markize v archive a bolo to vysielane 25.3.Je to vari posledny poribeh.Tu je link.
video.markiza.sk

[zruseny8]

dobra vila
ano je to ten isty pribeh, jedna sa o michala a moniku, cca ona ma 18 a on nejakych 20.. a mozno sa objavila nejaka jej teta neviem. nepamatam si ten pribeh do podrobna a tiez neviem ci jej otec spachal to co uz ini popisali, ale mozne to je. da sa to kuknut v archive tv markiza. neviem presne kedy to bolo, ale skus prehladat od februara az juna..viem ze toho je vela, ale ak tak chces ten pribeh vidiet, to hladanie stoji za to..

dobra vila

Decka, vazne vraviem o tom istom? Lebo ja co som pozerala teraz v stredu, tu Moniku, co mala svadbu, tak v tej hladisku sedela teta (a mozno sa zle pamatam, ale nie ta ju vychovavala?) a este zenichovi rodicia tam boli... Preboha, ak vravime o tom istom, tak co su to za pomery?!! Vlastna babka ju takto odmietne po 18? Kde su city, vztahy?!!
A jej otec preco zariekol dceru, ved ona za to nemoze, ze jej matka si nasla priatela... To je skor vina tej matky (ked uz, nevidla som to, ak vobec na rovnake mylsime). S tym otcom si to mala nejako vyriesit... zrejme bol uplne mimo a aj to, ze by pozrel na dceru, mu vratilo spat spomienky a bolest..ktovie..preboha, netusila som, ze ten pribeh je az takyto... Da sa niekde pozriet ta prva cast teda? Kedy bola odvysielana? Lebo to nenajdem ani o tyzden :(

datelinka

ja by som balik vreckoviek premacala keby som pozerala ktorykolvek pribeh :-(( ja mam taku spoluucast az hroza. a to som si kedysi z mamy utahovala, ze pomaly pri vsetkom sa necha dojat.

[zruseny8]

ano a este keby ste videli v akej casti domu byvala. proste ta jej babka ma velikansky dom a jej vyclenila jednu taku kvazi izbu co izba predtym ani nebola. len take medzischodisko alebo ako by som to povedala..ona tam naziva, spi, vari, telku kuka, vsetko vykonava v tej izbe..
hrozne nieco, ako sa ta babka moze spravat k vlastnej vnucke..

darika

dobra vila
ak si to pamatam dobre,taak otec od nich odisiel,pretoze mama si nasla nejakeho priatela.Ten ju potom zavrazdil.Ale nie som si ista.Nemala kam ist,tak ju zobrala ku sebe otcova mama,teda jej stara mama.ta jej tu maminu chybu vlastne davala pocitit denne.Aj do kamery povedala,ze ked dovrsi 18,nechce ju viac vidiet.Tak tu by si plakala,pretoze ja som bucala jak tur.