Adresa Miska z Modre z neba

dobra vila

Ja som napriklad nevidela tu prvu cast, o ktorej hovorite. Videla som iba tu druhu, co bola teraz v stredu. Myslime vsetcia tu Moniku, ze?! A ani to som nezastihla od uplneho zaciatku, takze som videla iba to, ze dakuje tym, ktori jej pomohli v tazkych chvilach a pod. Nechapala som moc, na co k tomu potrebuje televiziu. A podla tohto mi to prislo tiez nie tak moc emotivne a zdalo sa mi, ze je to nafuknute, ze su aj horsie veci (a to som strasna citlivka a bezne pri tom placem...aj pri tomto som vreckovkovala napriek tomu, ze mi to neprislo "az tak vynimocne"). Bolo mi jej luto, ze nema mamicku, ale neviem, co ma s otcom a preco sa o nu nestara. A ze od markizy vlastne chceli, nech im cvaknu svadbu. Ale ako to tu pisete, uz sa dostavam do obrazu... Nevedela som, ze ma ultimatum ohladom byvanie a ze ten priatel su vzal vlastne preto, a ze nemala peniaze na mamickyn hrob (co ostatni rodinny prislusnici?!!), vazne sila, chudak dievca.

darika

ja som ten pribeh sledovala,ako si mamu pochovala.Mala ju na skrini spopolnenu,pretoze nemala financie na pohreb.Treba si to najst v archive.Neviete si predstavit,prist o mamu a nemoct ist na hrob jej dat kvet,pretoze ani nie je.Drzat ju na skrini a este byvat niekde,kde vas nenavidia.Ja som nevedela o tejto druhej casti,ale tesim sa ako si to pozriem.

[zruseny8]

dvojbodocka
jasne ze su ovela smutnejsie, mozno keby si ho sama videla - urobis si na to iny nazor ako z prerozpravania

kaja
sorry nevedela som ze myslis ineho..

dvojbodocka

no mozno budem hnusna, ale nepride mi to ako nejaky velmi smutny pribeh. mozno to znelo len v tvojom podani tak. su ovela ovela horsie a smutnejsie pribehy, ako je tento.
len moj nazor.

[zruseny8]

ten pribeh bol rozdeleny na 2casti: ta prva bola odvysielana cca preed pol rokom a ta druha prave v tuto stredu. v prvej casti vysnival pre svoju priatelku to, aby mohla pochovat svoju mamu, kedze ona sama nemala dostatok financii..strasne pekne a silne emotivne to bolo :) ona tusim byva len s nejakym rodinnym prislusnikom (neviem ci si dobre pamatam, ale je to mama jej otca, cize babka z otcovej strany, pritom otec sa o nu nezaujima. takze babka jej dala ultimatum ze do osemnastky tam moze byvat a potom ma ist kade lahsie..kedze miso sa jej rozhodol pomoct, povedal si ze si ju zoberie a pojde k nim byvat alebo uz nejake to samostatne ubytko. ak si dobre pamatam, vilo im zo svojich dal money na rocny podnajom a este dodal ze ked budu mat svadbu ze nech sa ozvu a vilo so stabom by chcel byt pritom. nasledovalo pokracovanie a to je prave ta spominana druha cast, ktora znamenala ich svadbu..ale nevidela som ju este, len uputavky na markize..

datelinka

vsak napis mail do redakcie modreho z neba.
ja netusim, nesledujem TV, takze bohuzial inak neporadim. ale urcite najdes na stranke markizy mailovy kontakt.
nech je co najviac takychto ludi :-)
mimochodom, o com bol ten pribeh?