Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviete kde sa da kupit biolampa/horske slnko/

Deee

biolampa prenika cez pokoznu a lieci, horske slnko iba opaluje, cim koza predcasne starne a teda skodi, na liecbu akne teda odporucam biolampu, ta moja stala okolo 800 €...

darika

fabiol
daj si do googlu biolampa a vyhodi ti dost clankov.Tam sa docitas naco je to vsetko dobre.Ale ma skutocne vela dobrych ucinkov.

soffa

objednaj si to cez internet.daj do googla biolampu a tam ti to vyhodi.alebo skus lekarne,ja som tam kupila sice solux ale aj biolampu tam mozno kupis

Denz

darika- viem si ta predstavit teda:)))
no ono ani priame slnko neposobi inac:).......ja ked vecer po opalovani lahnem do kupela......ufff:)....az potom sa deju zazraky:)))

darika

no,vyriesilo.Skoncila som v nemocnici s popaleninou tvare.Ono to zacalo az v noci ucinkovat.Ked som rano nemohla otvorit oci,len sa na mna pozreli,tak skrikli.Ja od bolesti a mama od vylakania.Ja som vtedy nevedela co to je.Len som chcela ist na stuzkovu kamaratovi a skoncila som na nemocnicnom lozku.Az neskor som sa dozvedela aka je to svina.Aj kvety co boli v izbe pokapali.Mama to skoro neprezila.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviete kde sa da kupit biolampa/horske slnko/ - Fórum - ZDRAVIE.sk