neviete kde sa da kupit biolampa/horske slnko/

darika

no,vyriesilo.Skoncila som v nemocnici s popaleninou tvare.Ono to zacalo az v noci ucinkovat.Ked som rano nemohla otvorit oci,len sa na mna pozreli,tak skrikli.Ja od bolesti a mama od vylakania.Ja som vtedy nevedela co to je.Len som chcela ist na stuzkovu kamaratovi a skoncila som na nemocnicnom lozku.Az neskor som sa dozvedela aka je to svina.Aj kvety co boli v izbe pokapali.Mama to skoro neprezila.

Denz

darika- clovek by sa mal zamyslat o dosledkoch......:)
ak by som nieco take kupoval.....bez filtra urcite nie......
Je to nase zdravie.
Aj ked je to o par desiatok eur drahsie,ale....

darika

jeden gombik svietil na cerveno.ten sa pouzival na klby a uz ani neviem.A ten druhy,to svietilo na modro a bola cela izba jak osvietena mimozemstanmi.Malo sa na tom opalovat aj s okuliarmi a max 2-3 min.Ja som to raz skusala,necitila som ziadne teplo,tak zom sedela asi 20min.Skoncila som na druhy den s hlavou opuchnutou ako lopta a pluzgiermi.Navyse sa mi zapalili oci a hnisali mi asi mesiac.Nikdy viac!!!

darika

ved to,ze predavaju.A na jednej strane vsade pisu o skodlivosti solarii a na druhej predavaju horske slnka,ktore nemaju ani len za nehet ochranneho filtru.Kym to solarko je tiez hnus.

zuzic

no vidis:) ja uz verim tiez aj ked vlastne neviem comu:) to akoze zapne tu lampu a bude sa opalovat? ved ona sluzi na ine ucely nie? asi nie sak nevadi som trochu mimo:))ale opalovat by sa mi s tym nechcelo aj tak:)

zuzic

denz co ja viem?:) ja sa v tom nevyznam mali sme to kedysi doma ale nikdy som sa nad tym nezamyslala..viem len ako to vyzera:)

Denz

darika- :)))
ale snad sa uz nepredavaju:)))
ci ano???
podla mna si treba kupit ak uz teda......tak kvalitne horske slnko a s filtrom.

darika

Denz
kedysi boli take,co mali 2 gombiky.Jeden liecil a druhy opaloval.Ale ten smrad sa nedal vyvetrat aj cely den.Ako zhorenina.