Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadherne HUSTE VLASY

Príspevok v téme: nadherne HUSTE VLASY
natalia16

Skvelým riešením, ako dosiahnuť krásne husté vlasy je zábal z cibuľovej a cesnakovej šťavy s pohárikom koňaku. Aplikujeme na vlhké vlasy, zabalíme napríklad do potravinovej fólie a necháme pôsobiť 10 minút.-co na to hovorite??? pomoze to proti vypadavaniu vlasov? alebo poznate nejaky lepsi zabal? dakujem

sun0808

Ja som do puberty mala vlasy jemne a riedke,preto som bola vzdy ostrihana uplne na kratko.Dnes mam vlasy huste,az ma to obtazuje,navyse od tehotenstva ich mam kucerave,ludia sa mi divia,ze nechcem priznat studenu...mam pocit,ze si zo mna priroda striela:)Inak co sa tyka toho zabalu,suhlasim s adoree.

adoree

Ahojte,

mnozstvo a strukturu vlasov mate dane geneticky, nove korienky Vam urcite nedorastu. Vlasy spravidla vekom jemneju a je ich menej. Zabalmi a spravnymi stylingovymi pripravkami mozete ciastocne ovplyvnit opticku hustotu. Neviem ci zrovna poharik konaku do zabalu je to prave ale nakolko je tam alkohol, predpokladam ze ma urcitu cistiacu funkciu, takze vlasy asi odlahci, cim moze vzniknut dojem hustejsich vlasov. Urcite by som to ale nskusala moc casto, pretoze to asi nebude mat vyzvujucu funkciu. A uz vobec nie ak su vlasy suche a poskodene. Existuju aj kvalitne pripravky pre objem vlasov. Ked pouzivate balzamy alebo masky taksa mozete vyhnut oblasti korienkov, aby vam vlasy nepadli. Takze treba pouzivat vyrobky (najma profesionalne z kadernictiev) urcene na objem vlasov s prihliadnutim na aktualny stav vlasu. Ale zazraky cakat netreba. Aj kvalitny strih urobi vela.
Pekny den.

Tessy06

:D Denz
Natalka, myslím, že ked to nemaš dané geneticky, tak husté vlasty nebudú, aj keď ten zábal budeš piť... a ked ti príliš padajú, tak to bude skôr výživou, možno ti chýba nejaký vitamínik

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadherne HUSTE VLASY - Fórum - ZDRAVIE.sk