Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

modeling-ako to je?!

ako to je?

aha parada, aj som si myslela ze ta vyska je navacsi problem. a emira, ved ja som nepovedala ze vsetky stihle maju celulitidu, ale ze niektore ano, a nezavisi to len od toho, kolko mas tuku. parada ze nemas :)

emira

Si nizka. Moja neter mala 18, ked si ju zavolali do Elite, je to naramne krasna baba, ale povedali jej, ze je nizka, meria tolko, kolko ty. Tak to nechala tak. A celulitida - ja som stihla a nemam ju.

ako to je?

nuz levicaaa, ale je to tak.. ved vsetko aj na tom elit model look (ci ako sa to pise) su same taketo mlade, ved aj na fore ked mlade pisu, ,,chcem byt modelka blabla" ved to nevie pisat, ale hlavne ze to bude chodit po mole. tie starsie maju asi malokedy sancu zacat.. od 20 vyssie je to asi uz privela :D

levicaaaaa

to je už riadne smutné, keď sa 22 ročná zaujíma o to, či nie je STARÁ pre modeling... kam sme to dospeli, že modelingu vládnu 14 ročné deti...

ako to je?

a tak ma teraz napada.. neviete ako sa da toho co najskor zbavit? ale bez toho aby bolo treba chodit niekde doprdele denno-denne cvicit? na to by som si cas zrejme nenasla.nieco take osvedcene domace..?

ako to je?

aha, no dakujem, to som chcela vediet... situacia je totiz taka, ze velmi silno nad tym uvazujem, ale zatial som sa k tomu neodhodlala. akurat problem, ze som teraz nejak odhalila na stehnach mensiu celulitidu (??!!) :D neviem cim to je, asi som zanedbala cvicenie... :D no takze nateraz som sa len tak informacne chcela opytat.. inak ludia, je to fakt pravda ze aj stihle maju celulitidu!!!!! a tazko sa toho zbavuje! :D

milada11

Ahoj.Pokojne to moze skusit aj taka 22 rocna.Ak ma (mas) na to napr.ze si fotogenicka,zaujimava tvar,dokonala postava prip.uz mas za sebou nejaku tu prhliadku na mole tak len ti prajem.A to ze mas 22 si myslim ze by ta od toho nemali odratit.Prave naopak.Ak si myslis,ze mas charizmu ale si zaujimava pred fotoaparatom tak smelo.Ta vyska 169cm je sice minus pretoze hladaju väcsinou 170 a viac hlavne okolo 175-185cm ale s takou vyskou mozes ist kludne pred fotoaparat a na nejake to molo tiez.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

modeling-ako to je?! - Fórum - ZDRAVIE.sk