Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stitna zlaza...

steaza

no vzhladom k tomu ze koza je nas najvacsi organ, tak sa havne na nej prejavuju nejake vnutorne problemy alebo nedostatky a tak, takze to akne s tym moze suvisiet. ja som napriklad mala mensie akne jeden cas a kozna mi brala krv a poslala ma k nefrologovi s oblickami.. takze...

luciaaa77777

steaza: ved to je jasne. radsej zdravie ako par kg navyse. mna by ani nikdy nenapadlo zeby som mala nieco so stitnou zlazou a teraz ked citam tieto prispevky tak mi doslo ze mam s nou problem aj ja.. navyse som dost vysoka a trapi ma akne. neviem ci aj to nesuvisi s tymi hormonmi

steaza

luciaa7777, no to neviem, zaujimalo by ma to, pribrat by som nechcela, no ale co sa da robit, radsej budem viac cvicit ako byt stale unavena, nevykakana a plesata...

luciaaa77777

a ta tabletka - ten hormon na poruchy stitnej zlazy ma nejaky vedlajsi ucinok? napr. zvysenie/znizenie tel. hmotnosti? alebo nieco take ako HAK?

steaza

n,, no musim sa vzchopit a trvat na tom aj ked na mna budu kukat ako na debila ti lekari :/

jaanulkaa - ve to asi aj ja az v januari, lebo nemam kedy inokedy ist.. len je to take hlupe ze prides k doktorke a povies jej ze ci nemas nahodou nieco so stitnou zlazou.. este zacne vraviet ze ona je lekarka nie ja ze si nemam vymyslat.. ale ked ja chcem aby mi ju otestovali ked neviem cim to moze byt, tieto moje priznaky..mozno je to uplne nic a len som prepracovana alebo co, aj ked pochybujem...

jaanulkaa

steaza - noo teraz si vymenovala vsetky priznaky co mam aj ja! do bodky -akoby som to ja pisala, a tiez mam podozrenie na nefunkcnost stitnej zlazy, ale chystam sa az v januari...

n,,

no ak budeš mať zníženú š.ž. tak to sa nedá vyliečiť len budeš brať každý den tabletku to je vlastne ten hormon... nič hrozné :) a bude ti lepšie ale nepodcenuj to a utekaj za doktorkou nech ta pošle endokrinologičke... na vyšetrenie š.ž. a trvaj na tom

steaza

nejak extremne svrbenie nepocitujem, take ze raz za cas poskrabkat chrbatik, ale inak nie :) heh no mozno to skusim, neviem ale kedy najblizsie sa mi podari ist k doktorke... a normalne sa to da vyliecit liekmi? ci ako je to?

petet

hm gynekologicke asi ani nie,skor tej obvodacke.
Pocuj a nesvrbi ta krk alebo pokozka na chrbte a hrudi? Mna strasne a tiez mam znizenu funkciu šž

steaza

aha, takze bude ok ked sa o tom zmienim lekarke? teda som uz na VS a k svojej ovodnej nemam kedy prist ked nie som doma, ale v meste kde studujem mam gynekologicku.. myslis ze aj tej by som sa o tom mohla zmienit? ...ci?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.