zazil to niekto?

bingham

Haaaa ja ho davam von az moc....a tak som aj minule dopadol....:DDDD, ale nevadiiiii ideme dalej....nabuduce bude mozno horsie....uz sa tesiiim :DDDD

katty192

bingham, vieš, čo mám na tebe rada? keď upustíš uzdu svojej fantázii a opíšeš ako by si si to predstavoval všetko :)

ShaulaThalit

akoze nevies? nevies, tak sa naucis... preboha... si predstav, ked vydes zo skoly. ludia su take neskutocne svine, ze su ovela horsie ako tam v tvojej triede.
Zastan si seba, maj nejaku hrdost, nedovol aby ta niekto osocoval.
Je sice pravda, ze niektori ludia, i ked maju sami so sebou problemy, vyzaruje z nich nieco, co okolie berie ako respekt. Ja to stastie napr mam a pritom som totalne slaba, ako mucha.
ukaz im, ze nie si becko. zarev na nich. postav sa voci nim. este to vydrz. tento rok uleti ako voda a ked budes stvrtacka, to nebude ani cas mysliet na hovadiny.

bingham

tretiiii rocnik na strednej....neblaaaazni....!!!! akoze nevies byt silnaaaa....by som ta naucil...ako byt zviera :))))

bingham

haaa shaula sa mi pacis...tak to ma byt.....

pozri musis to robit nasledovne....ak sa na teba niekto skaredo pozrie...bum hned jedna na nos...a sikanujes ty jeho haha :DDDD

a ano s tym zastavanim mas pravdu...., ale za kamarata aj do hrobu :))))