zazil to niekto?

ShaulaThalit

zdenulka: do kolkej triedy chodis?
najlepsie by bolo, ak by si sa so svojou kamaratkou stretla a osobne, face to face si vydiskutovala vsetko.
v takomto pripade musis byt velmi tvrda, nekompromisna. zatni zuby.

ShaulaThalit

bingham: ja som v tomto rovnaka, a preto si na mna nikto nedovoli.
Ale mala som tu moznost zazit na vlastnej kozi sikanovanie... a nebolo to prijemne, pretoze je to neskutocna dilema si niekoho zastat, pred dilemou, ochranit sam seba...
ale dnes bohuzial uz vieme, ze lepsie je byt akoze slepym, hluchym, neexistujucim, a robit sa ze akoze nic, inak to este ty, v dobrej voly schytas dvojnasobne...

bingham

no som raaad :)))

a k tomu sikanovaniu.....vazne je to tak.....musis byt silnaa...a bude to v pohode...neviem ako to vy holky medzi sebou riesite....,ale keby na mna niekto skusal to co na teba....tak zuby zbiera po zemi....

ShaulaThalit

obrana utokom - jasne, ale musi byt vhodne pouzita, co v afekte a v psychickom tlaku nedokazes dostatocne posudit.

jajka001_

činy maju dôsledky. nech sa ti nevyhrazaju. ak mas ciste svedomie tak sa neboj ho hájiť.
vsade sa najdu blbci, tych si nevsimaj, venuj sa svojim veciam...ked na teba niekto priamo zautoci, zareaguj, nenechaj si robit zle. najlepsia obrana je utok.

bingham

heeej shaula :))) co ma vyhanas....len teraz som dosiel z mesta a uz mam ist spat ???...neblaaazni holka ved este to len zacina

zdenulka

proste ja som prestupila na skolu zaciatkom roka spolu s mojou dost dobrou kamoskou,a uz sme tam pol roka a moc si nas neoblubili ale to neni az take zle ..ja som chcela obhajit v triede slabsiu ziacku tym ze som povedala tajomstvo ktore som si mala nechat pre seba,ktore my povedala ta kamoska :( co ma moc mrzi.
kazdy v triede si mysli ze tej kamoske som chcela ublizit a tak mi vkuse nadavaju,a este aj ta dobra kamoska to vyuzila a zastrasuju ma ze ma zabiju a tak..