Fakebake

darkdark

caute, prosim vas vam sa to sa rozotriet rovnomerne? mne teda ABSOLUTNE. tak som sa zlakla ze som si to cele umyla a dala len na nohy. ako to vyzera po naneseni? a pisu tam ze sa da pouzit aj na tvar.

lulucka

ahojte chcem sa spytat ked si natriem krem natelo od fake bake aj na tvar co sa stane ? a vydrzi krem na telo dlhsie aleboje lepsi sprej :) dakujem

Polarka

Ahojte, kupila som si fakebake krem original, uzasne do hneda ma opalil, dala som si ho aj na tvar vecer pred spanim, rano krasna farba, spokojnost ale poobede sa mi spravila alergia n a tvari, neviem ci to je tym, ze som si na to rano dala moj normalny hydratacny krem? Opalenie krasne, len ta alergia ma trapi, neviem co s tym, ci este skusat.... Nemate skusenost niekto, prosim....?D.

bea29

alex1 - pouzivam ho pravidelne (snad len ked som chora v posteli, alebo na dovolenke tak nie)a ziadne neziaduce ucinky som nespozorovala. Keď schádza, tak postupne blednem, žiadne flaky ani nic a keď si myslim, ze som uz moc bleda - natriem sa...

alex1

bea29
chcem sa ta spytat pisala si ze fakebake pouzivas uz niekolko rokov pouzivas ho pravidelne alebo s nejakymi pauzickami a ked s pauzickami nemala si flaky ked sa samoopalovaci krem zmyval??

consuellaII

bea dakujem, asi sa uz odvazim aj ja na tu aplikaciu.. no moc suchu pokozku nemam, mam normalny typ, tak uvidim :) dakujem

bea29

consuallaII No ja mam celu sadu a skusila som uz asi vsetko z ich ponuky :) Kremik na tvar momentalne uz nemam, ale idem objednat. Ten som pouzivala normalne ako krem na tvar rano, tam nie je postup a netreba ho zmyvat, ako krem na telo. Tomu detskemu olejceku sa radsej vyvaruj, lebo v upozorneniach v navode je pisane, ze sa to nema miesat s nijakymi olejmi a kremami, tak ak mas fakt suchu pokozku na laktoch/kolenach asi by som obetovala par EUR na ten olejcek od nich.. A periny som spinave nikdy nemala :)

bea29

consuallaII No ja mam celu sadu a skusila som uz asi vsetko z ich ponuky :) Kremik na tvar momentalne uz nemam, ale idem objednat. Ten som pouzivala normalne ako krem na tvar rano, tam nie je postup a netreba ho zmyvat, ako krem na telo. Tomu detskemu olejceku sa radsej vyvaruj, lebo v upozorneniach v navode je pisane, ze sa to nema miesat s nijakymi olejmi a kremami, tak ak mas fakt suchu pokozku na laktoch/kolenach asi by som obetovala par EUR na ten olejcek od nich.. A periny som spinave nikdy nemala :)