Fakebake

consuellaII

bea a ako prosim aplikujes ten kremik na tvar? a mas aj tie olejiky a pod? lebo ja som si od nich kupila ten sprej na telo a na tvar zvlast ten kremik, ale uz mi to nejaky tyzden lezi na policke a nic.. ten sprej by sa mal vecer nastriekat a rano osprchovat - nedospinia sa ti obliecky na paplone? a to na tvar je tiez rovnaky postup - ze vecer natriet a rano zmyt? dakujem velmi pekne..a tiez sa bojim tych flakov na laktoch a pod., ale investovat aj do oleja sa mi nechce, asi pouzijem klasicky detsky :)

bea29

Mne osobne viac vyhovuje krém, pretoze ten si mozem natriet same, ked som mala sprej chrbat mi musel striekat priatel a samozrejme ze sa mu nikdy nechcelo - chlapi :) Ale na tvar som pouzivala oboje a ziaden problem. Ak sa bojis skus si to naniest trosku trebars za ucho, alebo na krk a uvidis. Ak mas alergiu bude to reagovat a budes vediet to mi poradila dermatologicka.. Inak vydrzi mi to zhruba mesiac a pol, ked si to davam na cele telo 1krat tyzdenne.

maria15

všimla som si,že už nemajú v ponuke ten na tvár.no ja stále váham,či to naniesť na tvár,lebo ja mám mastnú,citlivejšiu pleť(alergia)a používam iba výrobky z lekárne,čo majú označenie nekomedogénny.píšu,že aj krém aj sprej sa dá použiť na tvár.mne je sympatickejší ten sprej,aj tam píšu,že má ľahké zloženie.ty vidíš medzi nimi nejaký rozdiel?a ako často to treba nanášať a koľko ti vydrží jedno balenie?

bea29

maria15 mala som aj krem, aj sprej, vydrzia zhruba rovnako, akurat som pozerala zlozenie na obale a nechtik (celandula) som tam nenasla ... Mam citlivu pleť a krem si normalne davam i na tvar a v pohode - make-up som uz skoro uplne vypustila :) odporucam, ale ja som uz Fake Bake zavislacka :))

maria15

čo je lepšie:original self-tan lotion alebo airbrush instant self-tan.a čo dlhšie vydrží?lebo spreju je síce viac,ale množstvo nanášania sa dá menej kontrolovať.a skutočne je vhodný na tvár,nemáte po ňom problémy s pleťou?mohla by mi niektorá z vás mrknúť,či neobsahuje nechtík?(po anglicky calendula)..lebo v tom peelingu je a ja ho nemôžem,mám na neho alergiu.

bea29

S tymi bezne predajnymi sa to neda porovnat, to je uplne ina liga... Kto neskusi nevie. A cena je podla mna v pohode, ked si to kupis cez e-shop, je to lacnejsie: skus fakebake-shop tam maju dobre ceny aj sluzby. Kazdopadne mozem odporucit

papaja

drahe ale ucinne a rozdiel vidis po prvej aplikacii,nie ako patlat sa tymi drogerkovymi mesiac a nic takze v konecnom dosledku to ani moc predrazene nebude...