bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

jajuskaa

ahojte, no tak ja sa pridavam tiez, uz som schudla 16 kg, ale ešte mi niekoľko ostáva, bojím sa, aby som nepribrala cez teraz cez Vianoce, lebo pár dní sa už nestravujem zdravo, pár dní som ani necvičila a necítim sa už dobre, ani pravidelne nejem :( takže koniec a ide sa ďalej práve od teraz a basta :)

kivikivi

cize babky, jedzte co vam chuti ...len nie po niciach ( o druhej ,o tretej ako ja :D ) ... a VELA SA HYBTE ...ono to padne samo ani nebudete vediet ako ;)

kivikivi

ahojte v lete som brigadovala ,behala som od pol osmej do pol druhej.. jedla som vela ako vzdy,kedze sa lubim napapat. schudla som ani neviem ako pri vyske 170cm z 58 na 51 .. a nebola som spokojna ..asi mi sibalo , lebo teraz sa skoro vobec nehybem a mam to spat. moja vina nemala som po nociach vyjedat chladnicku :D :D ...

vanesskaq123

ahojte mile damy :)
mam 16 rokov a v prvom rade by som sa chcela spytat ci sa mam ku vam pridat mam vysku 167cm a vahu 60kg.... ?!!:( ... moje miery su 87-76-91 .... dakujem vanes :)..

isabella

no tak blondie, ja sa trebars mozem pridat, ja som uz 15kg schudla, ale chcela by som este nejakych 7, na tej vahe co mam teraz sa drzim uz niekolko mesiacov takze je cas zasa zabrat, vtedy som bola spokojna s tym co som dosiahla a teraz uz by som zasa chcela menej...

blondiee

takze ziadne bojovnicky sa nenajdu? :D
ja si svoju vahu stale udrziavam a to aj napriek tomu ze tento tyzden som povolila koli mikulasovi...:D
a kedze som uz bez sladkosti, mozem sa znovu sustredit aj na stravu..a nebude to take tazke ako keby som ich mala niekde pod nosom

denisa1111

Teraz som chorá a schudla som 3 kg asi za 3 týždne ale prišiel den ked mi extremne chutilo a su spat. Jojo efekt zapracoval. Viem že zdravé stravovanie je velmi doležite spolu s pohybom, dietam sa snažim vyhýbat. Moje telo akoby sa lakalo zníženia hmotnosti, vždy ked schudnem, bleskovou rýchlosťou naberiem spať a viac. Neviem kde treba hladať príčinu, rada by som prijala radu či odporúčanie, ktoré zabráni jojo efektu.

datelinka

joj, jajka, si ma prezradila :-))) som vas chcela ponapinat trochu :-)) si ma citala niekde pred dvoma tyzdnami? ano, mala som strasnu crevnu virozu, vsetka voda isla prec, uz som myslela ze skoncim na infuziach.
ale odvtedy som sa ani nevazila, mna to nejako netrapi :-))) aj tak mam dost malo.