bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

alzbee

A vlastne neviem, co sa cudujem..aj ja som schudla 3 kila za tyzden, ked som bola na chmelovej brigade :D a ked som prisla domov, tak som ich lahko nabrala spät..

jajka001_

som kdesi citala taky nazor ze niektori nemozu schudnut preto, ze su citovo zraneni a tie kila si akokeby drzia na ochranu, obranu pred svetom. myslim ze to je scasti pravda, uz len v tom, ze niektori riesia svoje problemy jedenim.
off topic, len ma to tak napadlo...