bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

blondiee

caute caute :D
presne tak, nedrzime ziadnu konkretnu dietu...kazda sa stravuje podla vlastneho uvazenia...
ja som sa uz tiez dostala do bodu, ze necvicim a vaha je stale rovnaka...tiez som nemala cas teraz koli uzatvaraniu znamok a tak...ale uz mam po tom takze pekne zacat cvicit...a vcera ma chytila bojova nalada :D takze by sa mi mohlo darit...
sophinka drzim ti palce co sa tyka skusok aj co sa tyka cvicenia...
drzme si palce holky a pojde to pekne dolu...majte sa :-*

[zruseny2]

valerian neviem či môžem hovoriť za všetky baby, ale my tu nedržíme nejakú konkrétnu dietu.. len sa snažíme papať zdravo, veľa zeleniny, ovocia..viackrát denne a dosiahnuť ten úbytok hmotnosti a tuku prirodzenejším spôsobom.. :)+ samozrejme cvičiť a taaak.. nič extra :)

[zruseny2]

Ahojte kočky.. tak som rada, že sa vám darí..
ja mám momentálne plnú hlavu skúšok a absolútne nič nestíham.. takže cvičenie teraz 0 bodov a vôbec sa neobmedzujem čo sa týka jedla.. čiže občas aj sladké, slané, občas pizza a tak.. :D Ale jediné pozitívne na tom je, že váha absolútne nestúpa, čomu sa samozrejme teším.. už sa teším keď budem mať po skúškach a budem môcť chudnutie riešiť viac a hlavne CVIČIŤ..

držím nám palce :))

pekný večer prajem :)

valerian

ahojte baby :-)) ako to robite?? mala som 90 dnovu dietu pred 3 r. a zabralo to , ale teraz za 3 mesiace som pribrala 5kil a teraz mesiac drzim dietu a ziadny vysledok:-((

potkanica

Super skupina!...ja som zacala chudnut od cca 10.1.2010 a zajtra s aidem odvazit...som zvedava ci som nieco schudla, och strasne dufam ze ano. pravidelne 3x tyzdne cvicim, zdravbo sa stravujem a po 5tej uz nejem. viem, ze ma asi budete za to odcudzovat ale tak mi to vyhovuje, plus zacala som pit asi 2,5l vody a je to super...strasne by som chcela schudnut a vazit tak 62kg...ach krasa :D..

blondiee

no baby ako sa dari? :D ja uz mam 61 kg - takze uz dat dole len tie 3 a mam svoju vahu...:D len do cvicenia sa mi uz nechce...
a nachadzam sa zrejme v tom obdobi ked chcem aby vaha isla dole tak musim stravu viac sprisnit a viac cvicenia dat :D uff..no ale snad to zvladnem...moj ciel je uz na dosah...

DRZIM VAM PALCE, VELA ODHODLANIA A OVLADANIA SA PRED SLADKOSTAMI A VECAMI PODOBNYMI :D

mirabelkaII

Caute baby, aj ja som sa konecne pozviechala a zacala som.
Dva-tri krat do tyzdna spinning, k tomu si dam doma aj stepper a brusaky.
Mam sedave zamestnanie, takze nie lenze chcem ale aj musim :(
Inak vecer po 18tej sa snazim nejest, ked tak len ovocicko nejake.
Tento tyzden idem vyskusat VACUUM WELL, neviem ci ste o tom poculi, je to podtlakove chudnutie, tak uvidime, ci aspon trosku pomoze.
V kazdom pripade, ked budem spokojna, vrelo vam odporucim :)
Tak sa drzte bojovnicky.

zuzi1980

Na schudnitie ja pouzivam zeleny jacmen, za rozumnu cenu kupujem. A nejem maso ani vela cukru. Nepijem kavu, a pijem vela vody asi 1liter na 15kg vahy. Do vody davam sodabikarbonu, 1 cajovu lyzicku na 1liter vody. Trab alkalizovat, to je jest vea zasaditej a malo kyslej. Na alkalizaciu je velmi dobre zeleny jacmen ale bez diety a bez vody nepomoze. pozri si stranku -odkaz odstránený- , tam je na uvode dobre napisane

hellohello

No ja mám skôr problém so stehnami. To je asi jediné, čo chcem na sebe najviac zmeniť. A ostatné spevniť, ale tie moje stehná sú fakt príšerné, ešte aj boky. Chcem dať na nejakých 54 a spevňovať.