bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

hellohello

Ahojte :)
Tiež chcem mať vysnívanú postavu, ale ešte som poriadne ani nezačala bojovať za to. Síce už mám doma pól roka stepper, cvičila som na ňom veeeľmi málo. Snáď sa konečne po pár cvičeniach nevzdám a budem bojovať!
Inak, stepper je dobrý podľa mňa. Je vynikajúci na nohy a trochu cítim aj brucho a ruky.
Mám 168/61
Želám veľa chuti do chudnutia :)

jajuskaa

ovecka, ja ked mam skuskove a musim sa ucit, tak sa mi strasne tazko obmedzuje sladke a ked som v strese, ja skor priberam ako chudnem :/ Ale v tom, ze cvicit mozem, mas pravdu, na vzduch vybieham,chodim po schodoch, ale to je malo. Co sa tyka mojho necvicenia, tak najma v tom je pes zakopany, ze cvicit chodievam s kamoskami, mavame treningy roznych sportov, ale ani jedna teraz nechce iist so mnou, ze az po skuskach a sama sa akosi tazsie prinutim. Ale dnes si zacvicim doma :) 4 kg od noveho roka je dost vela...ja nechcem tak rychlo chudnut. a aky mas rezim?

ovecka83

jajuskaa to je podla mňa výhovorka, že máš skúškove a nedarí sa ti schudnúť lebo sedíš a musís sa učiť, tiez som študentka a od noveho roku som dala uz 4 kg dole a tiez sedim na zadku a sa ucím ale na polhodku si stale vybehnem von zabehat prospieva to aj mozgu kus sa odreagujem a naberiem cerstvý vzduch...a neučis sa predsa 24 hodin denne, čiže výhovorky bokom netreba byť lenivá a tým že dávaš pri učení zo seba psychicku energiu treba dat zo seba aj tú fyzickú a telo je v rovnováhe..a to že mas stresy by ti malo pomôcť pri chudnutí :)

jajuskaa

ahojteee :) mno,mne savelmi nedari chudnut takto ked som doma pocas skuskoveho, mujsim sa ucit a sedim pri tom na zadku :( ani sladkostiam neviem odolat :( ale zacala som jest viac zeleniny, s cestovinami, salatik si robim s citronovym dresingom, pijem caje bez cukru a tak :) ale dufam, ze to bude lepsie, este ma caka niekolko kg, do leta to chcem zvladnut

zuzic

:DD sisi to bola utecha za milion:DD ale sak nie som zas tucna tak neviem asi necham tak a budem sa snazit ale komplexy si uz robit nebudem...ale vies co ma vie nastvat??? ked sesternica zere same cokolady aj styri tabulky za sebou vsetko co uvidi vsetko zje, stale len sedi za pc a je chuda!!!vrrrrrrrr

zuzic

bingi viem ze siska je spravna holka:) no sak keby som neschrumla:(( ja neviem co to do mna voslo:(( a co ty vies ci musim alebo nemusim uz som ti hovorila ze ty nemozes vidiet ako vyzeram:(