bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

FunnySunny

caute kocky, ja som cez vianoce pribrala 5 kil :( pred vianocami som chudla a uplne mi to islo,ale sviatky mi to uplne pokazili a ja to mam vsetko spat :/ ale horsie je ze stracam motivaciu, takej oblepenej sa mi uz ani do toho fitka nechce...aku mate vy motivaciu? ako sa dokazete po sviatkoch vratit do toho strareho zdraveho rezimu? mne tie kolace pomotali hlavu a viac sa mi sniva o sladkositach ako o krasnom telicku :(

[zruseny2]

Ahojky blondiee,

ja som cez sviatky dala dole jedno kilo.. takze relativna spokojnost.. a momentalne si liecim zlomene srdce, takze mam problem do seba nejake jedlo vobec natlacit, ale snazim sa papat aspon trochu.. :) I ked by som mohla byt teoreticky rada, ze nemam taky apetit, ale uplne bez to tiez nie je bohvieco :))

a ostatne dievcata a chlapci ako vam to ide? :)

blondiee

tak ako ste zacali novy rok? :D ja som za sviatky pribrala len kilo ale za tyzden uz nebude po nom ani stopy :D ..od zajtra sa znova zacina makat a papat zdravo...pevne verim ze tento krat sa to naozaj podari a dopracujem sa k tej vysnivanej postave...
vítam medzi nami novych clenov a zelam vam teda len a len pevnu volu a same uspechy v tomto roku! a za tu drinu aj tu vysnivanu postavu :-D

jarek

ten ROTOPED je super mam ho a celu posilnovnu mam doma....ale nejak som sa neodhodlal.necvicil som 5 rokov a tak som pribral...lenze to vobec nevidno az na brucho,kde mi uz tehlicky nevidno.ale fakt chcem povedat ze ovsene vlocky su super.aj salaty ved jasne,ale vlocky su vlocky....a ked mate chut na sladke dajte si tycinku z ovsenych vlociek ale nie do 18:00..potom mate smolu...tak drzim palce..a aj mne mozte...=D

isabetka

sophinka_ Dakujem! Mas pravdu, asi to chce len tu spravnu motivaciu. No vsimla som si aj, ze väcsinou mam chut na jedlo, ked som doma a sedim pri telke. Tak sa snazim mat teraz co najviac aktivit, ist na net alebo von, alebo si nieco citat v izbe. Len aby somnebola v obyvacke, kde sa stale pri televizore nieco papka. Poviem vam, ze najhorsia vec na svete, je brat ktory je od vas starsi a je chudy ako palicka a zje toho trikrat viac ako ja, a to nehovorim o tom, ked vytiahne o deviatej pri telke chipsy a zacne ich chrumat- ako potom mozem odolat. Tak sa radsej zavriem do izby.

[zruseny2]

isabetka nevadiii.. :) obcas kazdy polavi.. :) vies co pomaha mne? musis sa spravne namotivovat... napr ze v lete si budes moct obliect pekne bikiny.. alebo si predstav co si teraz nechces obliect kvoli postave, ale potom si to budes moct dovolit.. alebo neviem co teba namotivuje.. a potom ta predstava ta musi hnat dopredu.. niekedy je to tazke, ale my to ZVLADNEME! :) uvidis! ;) teraz sa hlavne nezozieraj vycitkami.. kasli uz na to a od zajtra zacnes znova :)

isabetka

Ja som dnes tiez sklamala. :( Neviem, cim to je, asi tym ze kazdy doma daco zere a ja mam potom chut a zerem tiez. Som slaba. Este pred chvilou som zrala pistacie a to uz bolo jedenast hodin, Ved to nie je normalne. Dievcata, pomozte mi! Ak mate nejaku radu, ktora sposobuje,ze nemate taku velku chut na sladke tak sem s nou. Dakujem! Papa

chudnuca:)

ako to uz bolo vela krat spomenute, ranajky su najdolezitejsie, ja obmienam celozrnne toasty a vlocky. Nie je dobre ked sa na ranajky stale papa to iste. A ja pisem z vlastnej skusenosti, ze ked sa chce vsetko ide, ale musite mat aj daky sport najmenej 3x do tyzdna. Drzim vam palceky. Ja som teraz cez vianoce s Silvestra pribrala, takze idem sa do toho pustit s vami.
Treba si verit :))