bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

isabetka

sophinka_- dakujem, uz som pocula o tom ze ranajky su zakladom a tak, ale velmi sa mi ich nechce rano robit, ked do skoly vstavam o pol siestej. Ale myslim, ze na ten jeden chlebik so sunkou si rano najdem cas :D
Vdaka. Nemate pre mna este nejake dobre rady co sa tyka chudnutie z vlastnej skusenosti? Je to podla mna lepsie spytat sa vas, ako si pozerat nejake clanky na internete, ktore su urcene pre 30-rocne zeny.
Dakujem :D

[zruseny2]

isabetka rozhodne nie.. ranajky su najdolezitejsim jedlom dna.. a rano cloveku najlepsie spaluje, takze ranajky by mali byt vydatne, ale samozrejme zdrave ;) ja napr vacsinou mavam na ranajky cierny chlebik s platkou sunky a veeela zeleniny.. :)

..nie som nejaky odbornik co sa tyka tychto veci, ale myslim, ze takto nejak by to malo byt :)

isabetka

jajuskaa... s tym steperom s tebou uplne suhlasim, fakt si myslim ze je o nicom, a vo vybere tych strojom mam tak povediac jasno-cize si kupim orbitrek. Problem je len v tom, ze ked sme s mamkou chceli nejaky stroj, aby nam ho ocko zadovazil na vianoce, tak s tym nesuhlasil, vraj ze to kus na tom pocvicime a ze potom to bude doma len zavadzat a bla bla bla... No povedal aj, ze vyplatu z brigady mozem minut na co chcem, takze ho asi budem chytat za slovicka. Skutocne si myslim, zeby mi ten stroj pomohol, lebo na brusaky a ine cviky nemam nervy, uz som skusala denne cvicit, no dlho som nevydrzala a nic to neprinieslo.
Dnesna lyzovacka bola uplne super a dokonca mam zo seba aj dobty pocit, ze som sportovala. Hrozne ma bolia nohy, kondicka je v zadku, zajtra bude svalovica, ale za ten dobry pocit to stalo.
Takisto ti prajem prijemnu zabavu v horach, uzi si to!
Rada by som sa este vas vsetkych chcela spytat, ci vynechavanie ranajok moze pomoct k chudnutiu. Dakujem!

jajuskaa

izabetka...ja sama neviem ako by som ti poradila, bo doma nemam zatial ziaden pristroj, aj ked uz dlllllho uvazujem o tom, ze si nejaky zaobstaram, ale zatial mi staci ta fitlopta doma, ked cvicim doma, tak bud cvicim len s vlastnou vahou, alebo na tej fitlopte sa ponatahujem a tak. Aerobne cvicim v tom fitcentre zumbu, tak to mi zatial takto vyhovuje :) Za ten bezecky pas nie som ani ja, ja dokonca nemam velmi rada beh, zabeham si len tak sporadicky, ale cvicievam na svihadle vonku ked je pekne :) Mne sa najviac pozdavaju pristroje typu orbitrek, take komplexne, stepper sa mi nejak nezda, mno neviem...prijde mi taky jednostranny. Prijemne lyzovanie, ja cestujem zajtra do hor :))

isabetka

jajuskaa - no ide o to, ze ja presne neviem, ktory by bol pre mna najlepsi.Citala som si o tom nieco na nete, a rozmyslam o orbitreku. Co by si mi poradila ty?
stacionarny bicykel, alebo rotoped, podla toho co som sa docitala, sa zameriava iba na svaly dolnych koncatin, a orbitrek zapaja aj ruky, brusne a chrbtove svaly, ale ze vraj z toho bolia kolena, takze neviem, a bezecky pas nie, keby som si chcela zabehat, to v pohode mozem obut tenisky a ist von (okrem zimnych mesiacov :-))
Vdaka, ze ste ma medzi vami privitali. Vazne som uz nevedela, co zo sebou, a vcera som dokonca vydrzala od 17.00 nic nejest, Fakt dakujem, Dnes sa idem lyzovat, takze trocha sportu. Majte sa!

[zruseny2]

jajuskaa doteraz som si robila len take vlastne salaty, ze zelenina ktoru mam rada + syr, pripadne kuracie maso.. a na to len par kvapiek olivoveho oleja.. nejake speci dresingy nie.. ale nedavno som objavila celkom fajn stranku, kde je vela roznorodych salatov (aby sa to cloveku nezunovalo stale to iste)..tak ked pridem do BA, tak ti mozem poslat link na tu stranku, aby si sa pripadne inspirovala..lebo zpamati si to uz nepamatam :)

jajuskaa

Sophinka, jj budeme sa navzajom snazit motivovat, urcite nam to tak pojde lepsie. :) Spominala si, ze jedavas casto zeleninove salaty, len tak si nakrajas zeleninu ci aj das nejaky dresing - citron alebo nieco ine nizkokaloricke? Bo rozmyslam, ze co si dat ako dresing ked biely jogurt v salate nemam moc rada a nic ine okrem toho citrona a kvapky olivoveho oleja ma nenapada.