Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ultrazvukové čistenie pleti

laurittko

takyto nejaky kartačik mam aj ja doma, a je to celkom dobre na čistenie pleti :) ja vždycky večer cistim, a mam aj menej ciernych bodiek.

dagmar12

Tak ked ti pucila pory prstami tak to samozrejme nie je ultrazvukove cistenie- iba ta pekne oklamala, k takej by osm nesla uz nikdy vica. Ultrazvuk musi byt na nejako pristroji, napr toto ma v sebe ultrazvuk a podobne dixo. sk/ultrazvukova-cistiaca-kefa/. Nechapem kozmeticky ktore sa tomu nerozumeju....ach jo

xisik

Ahojte, ja mám celkom problematickú pleť a veľmi hlboké póry - akože nechápem, veľmi ťažko idú von, a veľmi ma to bolí aj keď mi to vytláčajú v salóne.
A často chodím na hĺbkové čistenie pleti ručne, ale bola som raz na ultrazvukovom čistení. A nikdy viac!!! neviem či ta kozmetička to robila zle, ale ona mi klasicky pučila pory (prístroj - prst), a bolelo to príšerne.

tekvicka-micka

Tiez by ma zaujímalo _:) mám dosť problematickú pleť, a ak by to naozaj bolo dobré tak by som si ho aj zadovážila domov ....Dúfam že by mi to pomohlo :/

Daduska13213

Ahoj, ja mám doma ultrazvukovú kefu -odkaz odstránený- a je to super... Vidno ten rozdiel keď si ju čistím a odličujem len mliekom a micelárnou vodou a keď si raz za dva dni vyčistím ultrazvukou kefou. Pleť je jemnejšia a odstráni sa všetok make - up čo sa odličovaním len tak nedá =)

Enyy

Nuz ako pisu baby, tiez som bola na ultrazvukovom cisteni pletu. A absolutne ziaden rozdiel pred a po, plet ma hladaiu ale to skor po tom peelingu a maske ktiry mi tiez robila. Zda sa mi ze je to dalsia blbost a na nas blbych zenach to testuju. Okrem ineho mam pocit akoby plet podrazdila a stipe trosku, co sa mi este nestalo. Co mozem odporucit je diamantova dermatizacia ma tom som bola 2x a naozaj plet bola pekne vyhladena. A na ultravzuk uz nepojdem zbytocne vyhodene peniaze.

krajšia

áno, počula som dokonca, dokonca som túto procedúru raz podstúpila, no nevidela som žiaden rozdiel pred a po procedúre

swistica

mne to robila kozmeticka v kozmetickom salone, potom som sa prestahovala a zmenila kozmeticku, a uz na to nechodim. Kazdopadne nevidim rozdiel v tom ked som chodila na ultrazvukove cistenie a teraz ked nechodim.

delphia

tak skus logicky porozmyslat, ci sa naozaj daju odstranit necistoty z hlbsich vrstiev pleti obycajnym hladkanim pristrojom po tvarri....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ultrazvukové čistenie pleti - Fórum - ZDRAVIE.sk