Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

výtok... je ho veľa čo to môže byť?

Príspevok v téme: výtok... je ho veľa čo to môže byť?
n,,

ahojte môj problém je v tom.. že ani neviem či mám ísť k lekárovi .. Môj výtok ani nezapácha ani nie je nijakej zlej farby len jediné čo ma trápi je že ho mám veľa.. ako nie že by mi stále od tiaľ niečo tieklo ale raz za čas mi tak vybehne naraz dosť a citim sa tam mokra.. ale to nie stále len tak raz za čas.. a musim si ti isť utrieť.. a neni toho veľa ale tak mokro rma je.. tak nemáte takéto skúsenosťi? nič ma neboli nesvrbí nezapácha

sob rudolf

Hm, alebo aj nevyrieši. Ale snáď ti predostrie odborný názor (či viac), ktorého sa tu asi aj tak nedočkáš. Navyše veci typu kultivácia sa cez internet robia značne ťažko.

liina86

Ja mam to iste, tiez beriem antikoncepciu a nic mi nenasli, som vraj zdrava. Aj mna to obtazuje a dost, no kazdy to ma asi ine.

katiak

jednoduche riesenie - chod k lekarovi, to si uz mala ist davno, kazdy mame iny organizmus a tvoj problem vyriesi len lekar! tak supito-presto!!! :))

Vivien112

Neprejavuje sa urcity cas po sprche? Ak ano tak je to pravdepodobne z pripravkov,ktore sa pouzivaju na intimnu hygienu.Mne jedna znacka z casu na cas taketo neprijemnosti vyrobila.Mouzivas pripravky urcene na intimnu hygienu?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

výtok... je ho veľa čo to môže byť? - Fórum - ZDRAVIE.sk