Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na temperamentnú ženu ? :)

Príspevok v téme: Ako na temperamentnú ženu ? :)
JaRomanticky

DObry den.

Chcel by som sa opytat, ako \"uspokojit\" temperamentnu zenu.Viete ja som skor taky romantik vsetko jemne,romanticke,plne lasky,nehy atd :) no moja priatelka ma v sebe všetky živly sveta + este zopar ,na ktore asi nikdy nepridem :D Chcem sa len opytat ako takej zene vyhoviet.Neze by som to nevedel,ale proste nenapada ma to tak prirodzene ako romanticke veci,ktore bohuzial jej nesedia.Nehovorim,ze chce aby som ju bičoval alebo neviem co :) Ale ma to rada dost vasnivo, riadne okorene, myslim tym vsetko od bozkov konciac milovanim. Poprosim nejake konkretne rady,tipy & triky atd :)

Dakujem a nevsimajte si pravopis:D

cody

nojoo ..to kusanie(bradaviek,..)by slo ..moja to ma straaasne rada ..a skus byt vasnivy (pred tym ju spravit nenasitne ustami alebo ..(vies ako myslim:))dolezite je co chce ,.. aopytaj sa jej to ..tiez som mal kedisy romanticke predstavy ale ked mi moja povedal ze to chce rychlo a 10krat za sebou :D..tak som sa prisposobil :D

leerka

no nic napisem to aj sem ..kedze je tato tema aj v sexuologii..takze skrabanie, kusanie, aj kvazi znasilnenie, ktor ebude v ramci normy je fajn..aspon ja ot mam tak rada .a nezda sa mi na tom nic zle ani uchylne ... alebo jej posepkaj aj neake skarede slova

majkaaa

Vynaliezavosť. Sem-tam rýchlovka,nezvyčajné miesto,čas,kedy by to nečakala. Povedať jej napr.chcem Ťa teraz. Spoj to s romantikou. Prines kvietok,jeden,nie bukrétu,daj jej ho bez slov,zato s veľavýznamným dotykom,bozkom či pohľadom. Temperamentná žena nemá rada nudu,romantika je krásna,túži po nej každá žena,aj tá temperamentná,ale takú musíš držať aj trochu v napätí. Takže nie stále rovnako.

evusaaa

Ahoj.Moj nazor je taky,aby si sa z nou porozpraval.Kludne,jemne,milo ziadne vycitky.Povedz jej co ta trapi a co sa da s tym robit.Alebo navstiv psychologa nech ti poradi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na temperamentnú ženu ? :) - Fórum - ZDRAVIE.sk