ant pocas tehotenstva

Príspevok v téme: ant pocas tehotenstva
zuzenka83

ahojte, mam taky specialny problem, teda dufam ze nie problem a nikde v starych diskusiach som to nenasla. Mala som asi pol rocnu pauzu od antikoncepcie, brala som minervu. Rozhodla som sa po pol roku zacat uzivat atk preotze som bola pravidelne kazdy mesiac nervozna a paranoidna ci nahodou niesom tehotna, doktorka mi predpisala yadine. Poslednu menstruaciu pred zacatim uzívania som mala ale velmi slabu, asi len dva dni a den spinenie, robila som si vsak test bol neg. aj doktorka mi vravela ze to sa moze stat bezne. Nasledujucu menstruaciu som v prvy den zacala brat yadine, tato menstruacia bola normalna 5-7 dnova, dokoca som mala cely mesiac slabe spinenie co vraj pri yadine byva normalne. Rovnako menstruacia v prvej sedemndnovej pauze bola normalna. Beriem yadine uz druhy mesiac, no stale vo mne pretvrava podvedomy stres ci som nahodou nebola tehotna ked som ju zacala brat kedze som mala take slabe kramy. Avsak uz je to v podstate styri mesiace od vtedy a vsetko je v norme aj ten test som si po tej slabej menstruacii robila, myslite ze by telo na to nejako reagovalo ak by som bola od vtedy v tom, myslim v spojeni aj s tou atk? Dakujem za nazory, dufam ze je to len moja permanentna paranoja, pretoze aj ked vek na to mam osobne sa na dieta este necitim. pekny den vam vsetkym prajem.

zuziacik26

Zuzi, ja som taka ista. Som rok po porode. Mala je velmi zive babo a ja si nebviem predstavit ze by som zas otehotnela..to by biola ina rana pod pas od panbozka..haha..akoze jasne bolo by druhe baby, ale radsej ho chem az o dakych 5rokov. No a ako som porodila a aj dokojila, este stale som nemala ani raz menzes, takze stale stresujem ci niesom v tom a to si davame bacha mam kondom+prerusovany styk a aj tak sa stale bojim. Chcem zacat uzivat HAK jeanine, nokolko ako som dokojila, tak sa mi strasne zhorsila plet, len musim ist na gyndu a viem ze ked mi bude robit sono, aj tak budem mat nervy ci tam neni fazulka ...co uz...neviem preco mam takyto stres, ale mam..asi su to hormony

aluska

preco ked si mala podozrenie pred zacatim uzivania, si nepoziadala doktorku aby ta vysetrila a vyvratila alebo potvrdila tehotenstvo?trochu nezodpovedne..jeden tehotensky domci test je nic

datelinka

zuzenka, si paranoidna. tebe pomoze asi len sexualna abstinencia, aby si sa prestala obavat otehotnenia. a mozno ani to nie :-)

levicaaaaa

moja... ja keď som začala brať prvý krát HAK tak som mala stresy asi tri mesiace, že som tehotná, kým som pochopila, že tie "Divné veci", ktoré sa so mnou dejú sú spôsobené tými hormónmi...

určite nie si tehotná, ak by si tehotná bola, tak by si od vtedy nemala už toľko krát menzes... ako by si mohla mať už dva krát sedem dňový menzes ak by si bola tehotná... ? ? ?

nestresuj sa, je to v pohode