Nenavidim svojho brata

Príspevok v téme: Nenavidim svojho brata
Amanda.

Už keď som mala 6 rokov ma sexualne zneužival, čo som ani doteraz nepovedala rodičom. Vždy ma umlčal nejakou odmenou. Všetko čo spravim kritizuje, posmieva sa mi za každe slovo čo vyslovím. Ja mam 25 rokov on o 8 viac. Keď som mala asi 15 šla som von s kamaratkami a prišla domou tak už sa mi posmieval, či sa mi už ritka zapaluje a za chvilu dojdem s bruchom... stale ma naražky na moju postavu že som ako prasa a pritom mam uplne normalnu postavu nie som tučna iba vyhladava čim mi môže psychycky ubližovať. Smial sa mi za môj nos, no mala som tam malý hrbolček dala som si to spraviť ale nemohla som to pred nim zatajiť, lebo bývame v jednej domacnosti s rodičmi. Tak sa mi začal pre istotu posmievať, že Jackson a s radosťou roznaša tuto informaciu pred svojimi známymi po baroch že som bola na takejto operácii a to som mala smolu že som musela isť ešte raz tak to už mi do konca života zostane prezývka v jeho ustach že Jackson a pritom vôbec tak nevyzeram nos mam prirodzene spravený. Všetko mi zavidi, že som si kupila počitač a jemu nedovolim za neho sadnúť. A načo a hlavne začo? Ja si platim internet on je bez prace a zavidi mi všetko čo si kupim. Rodičom na najom neprispieva ani korunu prispievam iba ja a pritom sa tam normalne stravuje a prespava bez hamby.
Kvôli nemu mam socialnu fobiu za všetky uražky od malička, prestala som chodiť von idem len do prace a domou, s cudzimi ludmi sa nedokažem normalne rozpravať, bojim sa ako to vyzneje, keď on vždy kritizoval akým tonom hovorím, možno som mala trochu jemnejši hlas keď som bola na ZŠ a to mu tiež vadilo. Nič ma nebavi a keď si pomyslím že pridem domou z prace a on bude zase doma a zaze tie posmešky tak ma nebavi ani žiť. Poohovaral ma pred par kolegynami čo so mnou pracuju že nikam nechodim aka som jebnuta a samozrejme nezabudol na ten nos. Aj z prace sa chystam odisť kvôli tomu že sa s nim poznajú a aby som začala niekde v inom meste kde ho poznať nebudu.
Asi jedina možnosť by bola odsťahovať sa, ale bojim sa osamostatniť, sama platiť drahy podnajom, alebo uver no neviem bojim sa toho.

darika

Tak to bolo pekne.Ja by som ti tiez priala to iste,ale ako sa hovori,ze kazdy si vyrabame zivot sami,tak asi na tom nieco bude.Si ma potesila,ze aspon ten tvoj otec je v pohode.Ako vy vlastne byvate?si spolu s bratom v jednej izbe,ked tam prespava?

petet

Amanda ja uz musim frcat lebo ma vyhanaju od pc a aj tak idem na bus 22:40 tak sa zajtra mrknem co ste nove popismenkovali.Zatial sa drz,zelam vela stasticka v zivote a nech ta uz stretavaju iba same dobre a krasne veci.Papa a dobru noc. A mysli na to ze niesi sama a vzdy sa najde niekto kto ta pochopi a ked uz aj nevie priamo pomoct aspon poradi a povzbudi. caute. :-)

Amanda.

Darika nemam priatela ani zatial nechcem neviem nejako nemam zatial zaujem o mužov.
A otca mam rada ja som ho mala aj vtedy keď pil, len som myslela, že je už neskoro sa chovať milo a nepiť keď brat je už skazený. Ale je to dobre aspoň toto že je z otcovej strany klud.

petet

Preboha amanda ved to mas vsetko idealne 30 km od blavy, ved domov mozes prist hocikedy si zmyslis! Ked otec teraz nepije to je tiez super sprava,moze aspon v niecom pomahat mame a byt jej oporou,nebudes odchadzat s pocitom ze mamu nechavas napospas zverom,ma sa o koho ako-tak opriet.Nic si nevycitaj,prchaj,prchaj dievca zlate.A neboj s peniazkami vyjdes,len si vsetko dopredu naplanuj,porataj an co budes kolko potrebovat a co mozes minut na stravua pod.Neboj ty si sikulka,nestratis sa.Mozno sa ti aj popri zamestnani brigada pritrafi alebo nieco.Neboj bude to dobre.Ved aj tebe uz musi vyjst slniecko do zivota,nemoze to byt iba stale zle a zamracene hm ;-) ?

Amanda.

Ramirka to zneuživanie no veď normalne vždy mi zato niečo slubil, dal sladksť alebo niečo kupil, ak budem ticho a ja som nevedela o čo ide a čo robi tak som posluchala. Veď pre mna to bol starši brat a ja som ho posluchala asi som sa ho bala, neviem, jednoducho som mala pred nim rešpekt. Trvalo to možno rok a za ten rok to stihol asi aj 15 ktat ma takto "podplatiť" lenže raz mi to bolo neprijemne viac ako inokedy tak som mu taka mala povedala, že to poviem mame a že už to nechcem robiť nikdy. Tak od vtedy je taký ku mne.

darika

Amanda
Nikdy nie je neskoro.Aj ked vas mozno potrapil,ale ked sa to neriesilo vtedy,ked bol zly,tak teraz,ked je dobry,mali by ste mu to odpustit.Nejde to,ezabudnete,ale odpustit mozte.On si uvedomil,preto prestal.Ale to som nechcela...Rodicia,nech len predaju,a brat kluc nedostane.Ale to sa este potrapia,kym sa tak stane.Nemas priatela,ktory by bratovi urobil trosku bu bu bu?

eternity

amanda, neboj, aspon to skus. ved ak by ti to nevychadzalo, tak sa budes moct ku nim vratit. daj si inzerat, ze chces ist do podnajmu k dalsim ludom. najmy za izbu su cca 5000, elektricenka po bratislave 600 mesacne, preješ okolo 2000, podla toho, ako vies usetrit, mobil, internet..., sem tam nejake oblecenie, kozmetika, par korun na nejake šeplety, co bude treba obcas kupit :)