ZENY A DIEVVVCATA CHUDNUTIE !!!!!!!!

Príspevok v téme: ZENY A DIEVVVCATA CHUDNUTIE !!!!!!!!
bingham

Taaaak......ak chcete naozaj schudnuuut tak si sadnite...uvolnite sa... tak sexi si prehrabte vlasy rukou a pozorne citajtee !!!!

V prvom rade musiiite vynechat vsetky vysmazanee jedlaa..(napr. nedelnajsi reznicek)......ziadne sladkostiii !!!!!! ( a ano ani na vianoce.....sa budete pozerat ako vsetci papaju vase napecene kolaciky - to je skuska odvahy ) pre tie menej chapave ani kusok lineckeho kolacika !!!!!!!!!!

A TERAZ POZORNE CITAJTE : PITNY REZIM - musite pit veeeeeeeeeeeeeeela vody !!!!!!!!!! - to je ta cira tekutina ktora vyteka z vodovodu ( nie kola, nie fanta, nie pinacolada....nie....pochopili ste)

JEDINA VYNIMKA !!!! - ak nahodou budem s niektorou z vas v piatok vecer sediet v Sant Tropez(byvaly mejdan)...mozete aj vinko aj fernetik....ale nie robim si srandu...plati to hore :))))

Na svoj jedalnicek zaradite (aaaano tolko nenavidene ovsene vlocky - ale budete si ich davat raaaano !!!! nie vecer do seba nalaaadovat 100g ovs)

Dalej - zeleninka a ovocie - ovocie tiez nie vecer !!! :))))))

!!!! maso mozte - len nie vysmazane...

Nooo a samooozrejme..... POHYB a CVICENIE :)))) Kazda z vas je jedinecna..kazda z vas ma inu prdelku...a kozicky...teeeeda potrebujete PRE SEBA vhodny trening...:))

najlepsi je BEH (ale je mi jasne ze teraz cez zimu nebudete behavat) taaaaak do posilovne a Bicykel.......aaa ziadne ze nevlaaaadzem....slapem slapem...a sapeeeem :))) Pre tie prefikane - pesa chodza z roboty domov sa nepocita....a ani presun z obyvacky do kuchyne(aj ked je to 10 krat )

Tie odvaazne mozu pouzit aj cinky :))).....aleee MALEEEE vahy !!!!.....viac opakovaniiii PROOSIIIIM ziadne (kamikadze)....a HLAVNE !!! ak niecomu nerozumiete otvorte svoje kraaasne ustocka a pytajte sa - urcite vam tam radi pomozu(pisem to preto..., lebo vela krat som vas tam videl ako skuuumate ten...a ten stroj)....dalej su to vase velmi oblubene brusaciky....fit lopta...atd atd :)))))

Tak ak toto budete dodrziavat.....urcite schudnete....samozrejme ze je toho viaaac...., ale toto je zaaaaklad :DDDD

Hiiiiii a este som na nieco velmi dolezite zabudol.....VELA VELA SEXU....ked manzel nestiha....treba zohnat milenca/ov....od toho su chlapi....taaakze poriadne na nich hopkajte...nech to je pocut k susedovi na konci ulice :)))))

Drziiiim palce :))))

zuzic

hh jaky vtipalek:))) ulohy mam hotove od piatku, teraz sa ucim na stredu:)) az teraz si zacinam vazit jakeho mam ja dobreho brata keby bol ako ty...hm neviem...sa tusim vies nastvat:) by som bola pod papucou:)) jasne bingho len sa nehnevaj uz ok?

bingham

tooo s kyyym sa ty rozpraavas hmm ???? co si ty mysliiis......a uz aj do kuchyne....zober pohar vody a ho vypijes a potom lahnuuut a spat....zajtra je skola...a ozaj ucila si sa.....ulohy maaas hotoveee :))))))))))))))))))

zuzic

jaj bingham nerozculuj sa su z toho vrasky a ty si este mlady a pekny tak nechcem mat na svedomi tvoje vrasky:))
vies will ma chape tak ma klamat nebude:)

bingham

zuzic...uz teraz som....co to piises...co chces skuuusat ??? aspon to napis....nech ti poviem ci sa to daa....,alebo je to uuuplne zleee

wiilll....a ty ju v tom este aj podporuj.....!!!! neee aby si jej napisala ze si dnes vypila 2l..vody...nech ma motivaciu :))) ajaajaaaaj dievcata....:)

zuzic

ok potom napisem:) len to tu teraz nemozem pisat chapes nahodou to bude citat bingham nastve sa:))) tak potom o nejake tie dva tyzdne:)))

zuzic

no will vyzera to tak ze my sme uz iba take vyschnute spongie:)) neboj nieco vymyslim, mam uz plan na zajtra skusim nejak schudnut a ak to pojde aj bez vody poviem, ok?:)