ZENY A DIEVVVCATA CHUDNUTIE !!!!!!!!

Príspevok v téme: ZENY A DIEVVVCATA CHUDNUTIE !!!!!!!!
bingham

Taaaak......ak chcete naozaj schudnuuut tak si sadnite...uvolnite sa... tak sexi si prehrabte vlasy rukou a pozorne citajtee !!!!

V prvom rade musiiite vynechat vsetky vysmazanee jedlaa..(napr. nedelnajsi reznicek)......ziadne sladkostiii !!!!!! ( a ano ani na vianoce.....sa budete pozerat ako vsetci papaju vase napecene kolaciky - to je skuska odvahy ) pre tie menej chapave ani kusok lineckeho kolacika !!!!!!!!!!

A TERAZ POZORNE CITAJTE : PITNY REZIM - musite pit veeeeeeeeeeeeeeela vody !!!!!!!!!! - to je ta cira tekutina ktora vyteka z vodovodu ( nie kola, nie fanta, nie pinacolada....nie....pochopili ste)

JEDINA VYNIMKA !!!! - ak nahodou budem s niektorou z vas v piatok vecer sediet v Sant Tropez(byvaly mejdan)...mozete aj vinko aj fernetik....ale nie robim si srandu...plati to hore :))))

Na svoj jedalnicek zaradite (aaaano tolko nenavidene ovsene vlocky - ale budete si ich davat raaaano !!!! nie vecer do seba nalaaadovat 100g ovs)

Dalej - zeleninka a ovocie - ovocie tiez nie vecer !!! :))))))

!!!! maso mozte - len nie vysmazane...

Nooo a samooozrejme..... POHYB a CVICENIE :)))) Kazda z vas je jedinecna..kazda z vas ma inu prdelku...a kozicky...teeeeda potrebujete PRE SEBA vhodny trening...:))

najlepsi je BEH (ale je mi jasne ze teraz cez zimu nebudete behavat) taaaaak do posilovne a Bicykel.......aaa ziadne ze nevlaaaadzem....slapem slapem...a sapeeeem :))) Pre tie prefikane - pesa chodza z roboty domov sa nepocita....a ani presun z obyvacky do kuchyne(aj ked je to 10 krat )

Tie odvaazne mozu pouzit aj cinky :))).....aleee MALEEEE vahy !!!!.....viac opakovaniiii PROOSIIIIM ziadne (kamikadze)....a HLAVNE !!! ak niecomu nerozumiete otvorte svoje kraaasne ustocka a pytajte sa - urcite vam tam radi pomozu(pisem to preto..., lebo vela krat som vas tam videl ako skuuumate ten...a ten stroj)....dalej su to vase velmi oblubene brusaciky....fit lopta...atd atd :)))))

Tak ak toto budete dodrziavat.....urcite schudnete....samozrejme ze je toho viaaac...., ale toto je zaaaaklad :DDDD

Hiiiiii a este som na nieco velmi dolezite zabudol.....VELA VELA SEXU....ked manzel nestiha....treba zohnat milenca/ov....od toho su chlapi....taaakze poriadne na nich hopkajte...nech to je pocut k susedovi na konci ulice :)))))

Drziiiim palce :))))

bingham

zalezi aky mas metabolizmus :)) PRETO JE VELMI DOLEZITA TA PRAVIDELNOST

a nie ze ty vypijes za den ani nie 1,5 litra vody....:))))

zuzic

ty bingham minule to bola krizova situacia:)) a nevypila som ich vsetky a nie naraz:) to by bolo u mna viac ako zvlastne:)) nie naozaj bol zdravy, zeleninka a tak...takze?

zuzic

pockat nieco mi objasnite:) takze ked ma byt prijem mensi ako vydaj, to mam menej jest a viac sa hybat ne? no ked som menej jedla ako jem teraz tak som akurat pribrala...ako je to teda naozaj?

bingham

Zasmiala - ale aaano ja nehovorim...urcite to vie aj tvoja 5 rocna sesternica...., ale teraz uprimne...kolko zien sem pisalo...pise...a bude pisat ako schudnuut....len som chcel aby to robili s rozumom....nie na zabijaka(extremy)

si mozes pozriet niektoreee predoslee temy...ako schudnuut...a chybali tam bielkoviny....sacharidy....atd atd :)))

myslel som to v dobrom....ved vas lubim :)))

bingham

ASDF896 - myslim ze ked sa opytas(nie na hovado) tak ti poradia v kazdom jednom fitku :))) este sa mi nestalo....ze by sa niekto opytal...a by mu neporadili....

si zrejme mylis vypracovanie jedalnicka...a vlastneho treeeningu :)))

zasmiala

ja mam 54kg aj s topankami, sladke mam rada, s priatelom chodime pravidelne na zakusky, rada peciem atd. ale potom si vecer idem zabehat, na airobic a mam idealne miery a nemusim pouzivat vety :"nikdy nejem sladke" "nikdy nie vyprazane"...len tu obycajnu rovnicu vydaj verzus prijem

zasmiala

ale bing, si spapal mudrost sveta:D ved jasne ze ked chce niekto schudnut tak by mal obmedzit sladke, ale proste ludom to chuti, tak ako sex, tancovanie, pivo..tak preco si neosladit zivot:) staci ked to potom vybehas..tieto rady co si dal, pozna aj moja 5rocna sesternica:)