Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

deydy

ahoj Daira mne sa robia cierne bodky stale na brade neviem sa ich nijak zbavit ak by si mohla mi poradit moj e-mail Liverpool.37@azet.sk

zasdepka

Ahoj. Mne sa poslednu dobu robia na tvari take mazove hrcky (nezapalene) a nemozem si to ani vytlacit, lebo sa mi robia jazvicky (nie flaky, ale take priehlbinky) a obavam sa, ze mi uz ostanu. Existuje nieco, co to casom nejako rozpusti aby som to nemusel vytlacat? A na tie jazvicky? Vyzera to totiz strasne a na ostrejsom svetle sa uz radsej ani nechcem pozriet do zrkadla..proste zombie look. Maval som ekzem, ale toto vyzera horsie. Dik.

Ker

Ahoj Daira. mám plnú tvár jazvičiek čo mi zostali po akné. Môj email je jaaa_aaa@azet.sk ... Prosím poradte mi

Daira

ahojte Kočky. ak mate zaujem riesit svoje problemy s pletou, ci uz so zilkami, ciernymi bodkami alebo aj jazvyckami, tak sa mi ozvite, rada vam poradim a urcite budete spokojne...

SomZúfalá

Ahojte kočky. Viem, že sa tu jedná o čierne bodky na tvári, ale ja ich mám dokonca aj na prsiach. Neviem čo s tým robiť. Zvykla som ich vytláčať a vždy vyšlo trochu hnisu. Ale teraz ich mám ovela viac a nedajú sa vytlačiť všetky. Prosím poradte mi.

assana

Krasnaplet: Chcela by som ťa poprosiť mohla by si mi napísať ako u teba prebiehala liečba akné u pani doktorky? Ďakujem veľmi pekne :)