Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žuvačka

emira

Ked ma clovek chrup v poriadku a zdravy zaludok, nema mu z pusy co smrdiet. Ja som este nikdy v zivote necitila zapach z pusy mojmu manzelovi, samozrejme, cibulku a cesnak citit, ale je to rozdiel, ci nieco hnije, alebo je citit cerstvo zjedena cibula... Zuvacku si zvyknem dat po jedle, ked mam potom debatovat s ludmi. A vtedy si aj medzizubne priestory vycistim dentalnou nitou.

cajik

A tí, co nezuju skoro stale zuvacky, ako si zabezpecia sviezi dych ? :D Mna by stale trapilo, ci mi nahodou nesmrdi, lebo to vam nikto nepovie.. (okrem rodiny samozrejme)

bingham

:DDD akee ste zlateeeee :))) aj mam stale zuvacky pri sebe :)))))

cajiik....a zenaaam predsa nesmrdiii z papulky ;)

jajka001

ja som sa kedysi (na strednej) bez zuvačky ani nepohla. patrili k zakladnej vybave. ved nemas stale poruke kefku pastu a umyvadlo. a zuvanie prospieva na myslenie a zuvacie svaly. plomby som nemala :)

Ainka

niekedy davno som aj ja zula zuvacku cely den, ale potom som sa docitala, ze je to zle na sklovinu a ze to tiez moze sposobit zazivacie problemy..tak uz si ju davam len po jedle:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žuvačka - Fórum - ZDRAVIE.sk