Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LUDIA MAM DEPKU?POMOOOOC!!!!!!!!

Príspevok v téme: LUDIA MAM DEPKU?POMOOOOC!!!!!!!!
WASHING MACHINE

RAZ V DECEMBRY SOM MAL TAKY SEN OD KTOREHO SA CITIM,TAK CUDNE,MAM TAKE TLAKY NA HRUDY.TEN SEN NEVIEM OPISAT.PROSTE OD VTEDY KED SI V HLAVE POVIEM LUBIM MOJE DIEVCA NECITIM TAKE TEPLO AKO KEDYSI,KED SI POVIEM,ZE SA NIECO STANE MOJIM RODICOM,NECITIM TAKY STRACH.VZMREL SOM CITOVO?JE TO PRECHODNE?JE TO DEPKA?PREJDETO?SEM TA SA CITIM OK,ALE VACSINOU ANI SAM NEVIEM,MAM ROZRUCH V HLAVE,A NAJVIAC MA SERIE,ZE NEVIE CI LUBIM MOJU LASKU:(POMOZTE MI

miminka

to určite prejde, to je len dočasné! Mozno aj stres. To ked ta toto trapi, tak ja neviem, čo by si mal za depku s mojimi problemami. to by si bol z toho uplne v riti. To mi mozes verit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.