Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele flaky na zuboch

misha2107

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci, nakoľko potrebujem väčší počet respondentov. Zaberie vám to iba chvíľu a mne to pomôže. Ďakujem. www.survio.com

nikaaaa

Ahojte, ak ste nosili strojcek, alebo stale nosite, tak by som vas chcela poprosit o vyplnenie dotaznika, velmi by mi to pomohlo,dakujem vopred :) www.survio.com

9sassinka9

Po droch dňoch mi zmizli tie flaky... Najozaj skúste jesť tvaroh , jogurty a mlieko... Najozaj to pomáha... Nestresujte ako ja a nebudte nešťastný ... Zmente zivotospravu a pomôže to

simiimi

Ja to mám tiež tak- zo strojčeka. Zubárka mi povedala, že som si mala zuby umývať častejšie, ale že na to existuje nejaký prípravok, zatiaľ som však nemala čas vyskúšať to.

9sassinka9

Chcela by som sa spýtať mám strašny problem od rana. Hned ako som si vylozila strojcek som sa pozrela na zuby(lebo sa vraví že ked sa zuby roztahuju tak sa okazuju takéto flaky ale ja som si uz asi mesiac neroztahovala strojcek ) strašne som sa zlakla. Strasne si drien zuby kefkou !!Objavili sa mi po zuboch biele flaky a hlavne na predných. Som úplne nešťastná z toho. Je mozne odstrániť toto?

ATIDE/ESMERA

Vieš čo, mňa napadá, či ite fľaky nie sú odvápnená sklovina, máš asi vysokú vápenatosť, ako ja:D aj ja mám kde tu biele fľaky, kameň to nei ej, mne povedal zubár, že je to odvápnená sklvina, na to pozor, tam sa časom môže začať tvoriť kaz, anjlepšie je používať denne pastu Elmex a nevypláchnuť vodou, len povyplúvať, a v ústach nech to cez noc pôsobí

Marí999

A ešte som zabudla, že mne to ide dolu aj s nechtom :DD Slabo to drží, čiže pochybujem že sme na tom rovnako, ale veď... :)

pat:D

Ahoj :D Mam 15 rokov a pomaly kazdy rok som chora a beriem antibiotika dost ma to stve aj sa anazim uzivat vitaminy ale vzdy ochoriem a teraz posledny rok sa mi narobili na zuboch take zlte skvrny ale iba na okrajoch a nemma ani velmi biele zuby , potom mi zubarka povedala ze mam cervene dajsna tak sa snazim si menej dret tie zuby ked si ich cistim a mam ma t akurat aj srojcek na zuby aj ked ich nemam velmi krive na prvy pohlad skusla som aj bieliace pasty no nepomahaju a chela by so mat konecne pekn biele zuby neviete mi nahodu pomoct co by mi pomohla pretoze si mislim ze mi zltnu zuby tymi tabletkami a pri tom si pravidelne cistim zuby ??????????

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biele flaky na zuboch - Fórum - ZDRAVIE.sk