Daju mi uver?

surgot

Úver ponuka od súkromnej.

Potrebujete hotovostné úvery do výšky € 1000 € 1,000,000 vyrovnať sa s finančnými ťažkosťami.
Som individuálne a ja som schopný robiť úver vo výške, ktorú potrebujete a s podmienkami, ktoré robia váš život jednoduchší, tu sú oblasti, v ktorých môžem udeliť vám úver:

* Finančné
* Domáce úver
* Investičné úver
* Auto úver
* Konsolidácia dlhu
* Line of Credit
* Druhá Hypotekárne
* Obstaranie úveru
* Osobné úver

Kontaktujte nás a dozviete sa viac o našich podmienkach.
Kontaktný e-mail: surgotgerardmaurice@hotmail.com

rionka833

Všeobecne – keď je exekúcia, žiadna banka ti nič nepožičia. Treba si požičať napríklad od rodiny a čím skôr vyriešiť exekúciu. V takýchto prípadoch je určite záznam v úverovom registri, čo banky berú do úvahy a väčšinou je to dôvod neposkytnutia pôžičky, hypotéky ... Treba si však (po vyriešení exekúcie) zistiť aktuálne podmienky v niekoľkých bankách (skús napríklad aj Poštovú banku)

dido

ahojte chcem sa spytat tu niekoho chcel som si zobrat uver kde mam zalozeny ucet a zamietli mi ho povedali mi ze mam exekuciu ale ja mam ju uz vyplatenu a preto sa tu chcem niekoho spytat ci ma niekto takuto istu skusenost ako ja a ci mi vlasne niekedy daju nieco.

petula211

Hanka urcite ti daju uver to sa nemusis bat mne ho tiez dali a zarabam menej ako ty.Len skus na postu alebo nejaku banku o to poziadat tie letakov e pozicky to neni su vobec dobree ahoj

Kika.

Happi prosim ťa ešte niečo. To by mi potom nedali ani žiadnu pôžičku keďže by som splacala ten uver však? napr na auto alebo len tak 100000 na nejake veci čo by som potrebovala?

Kika.

Dik Happi to som chcela vedieť, takže nech sa na mna hneva brat alebo nie do toho nepôjdem 5 rokov je dlha doba a ja si za ten čas možno budem chcieť zobrať uver pre seba. On je teraz v podnajme a chcel už niečo vlastne ale to by sme chceli všetci :-) čo už.

happi:-)

a hlavne nenalet roznym nebankovkam, ktore sice ponukaju uvery na cokolvek a kedykolvek, ale splatis o 100 percent viac

happi:-)

ok
ako si napisala, uver je na tvoje meno a tato dohoda medzi tebou a bratom ich vobec nebude zaujimat.
ked pojdes do inej banky, oni si overuju ci nemas uver niekde inde, ci nemas dlhy a pod..