tehotensky test

Príspevok v téme: tehotensky test
santhia

dobry den,

v piatok v noci, sme mali s priatelom mensiu nedhodu....v july som rpestala brat HAK, kvoli zdravotnym problemom, od vtedy spolu spavame s kondomom, avsa v piatok sme boli na oslavach, a mali sme obajva vypite, a nedavali sme si pozor, ani ejdneho nas nenapadlo pouzit kondom. rozmyslala som ze si kupim escapelle, pre istotu, ale teraz mi napadlo, ze existuju aj tehotenske testy, ktore by vam mali ukazat ci ste tehotna hned po styku....aspon mne tak lekarnicka v lekarni naposledy hovorila, ked som bola vyberat test....mate s tymto testom skusenost? je spolahlivy alebo nie? kupit si escapelle, alebo radsej skusit test cakat na menzes??

levicaaaaa

niekto: to znamená, ako ja hovorím, buď alebo :D to je strašná kravina to rátať na %, to mi ako čo má povedať,ja tomu nerozumiem :D

šak ak sexovala bez ochrany, tak odkiaľ má vedieť do ktorej skupiny zapadá :D ? ?? buď bude tehotná alebo nebude a nie že na 85% bude tehotná :D

santhia

ja viem ze escapelle mi tiez narobi skody v tele, idem zajtra ku gyn. sa s nim poradit...kazdopadne tehotna si byt dovolit nemozem, aj ked viem ze si za to mozem sama...kazdopadne dakujem za rady :)

niekto

citat z en.wikipedia.org
None (unprotected intercourse)[ref 1] 85 85
(je to 85 nie 75 som si to zle pamatal preto som aj napisal tak nejak ...)

ked bude 100 zien 12 menstruacnych cylov sexovat bez akejkolvek ochrany bude 85 tehotnych

niekto

citat z en.wikipedia.org
None (unprotected intercourse)[ref 1] 85 85
(je to 85 nie 75 som si to zle pamatal preto som aj napisal tak nejak ...)

ked bude 100 zien 12 menstruacnych cylov sexovat bez akejkolvek ochrany bude 85 tehotnych

levicaaaaa

niekto: a prosím ťa, vysvetli mi to v ľudskej reči, čo to znamená, že šanca za rok je 75%... to je nejaká útecha alebo čo??? šanca je vždy buď alebo... neviem ako to niekto môže rátať na percentá...

sim

niekto

nerozumiem preco neustale davas tieto statistiky, lebo ako si ma ta dotycna podla statistiky vyratat, do ktorej skupiny patri?

aluska

ziaden test ti neukaze po styku pravdivy vysledok...ako nieco ti ukaze...ale neni to vobec spolahlive, hlavne ked ti test ukaze, ze tehotna neni..never takej lekarnicke, chcela na tebe len pekne zarobit

sim

spoliehat sa na to, ci mala, alebo nemala plodne dni je absolutne nespolahlive. aj pri pravidelnom cykle nemusia byt v strede cyklu. takze urcite tabletku po. pokial s istotou nema zena potvrdene, kedy ma plodne dni, spoliehat sa na to podla statistiky je nezmysel.