Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akne na chrbte

Príspevok v téme: akne na chrbte
palooooo

ahojte chcem sa opytat hravam futbal a dost sa potim..a furt sa mi nieco spravi na chrbte..moze to byt z toho potu? ale sprchujem sa aj 3 krat dene rano ked vstanem potom ked niekde idem a vecer pred spanim este..a furt sa mi spravia take velke a boli to hrozne:( a tvrde to je:( prosim o raaaadu waaa

Marika17

palooooo, ja by som sa vrátila k tvojmu problému, lebo sa to akosi zvrtlo inam :-)) . Môj syn aktívne športuje a má tie isté problémy ako ty. Takže viem ako ti je. Chce to len trpezlivosť a disciplínu v starostlivosti o telo. Určite je na prvom mieste úravidelné sprchovanie, lebo spotené telo, pot ti upcháva póry a pleť sa zapaľuje, postihnuté miesta si umývaj osobitnými prípravkami, ktoré redukujú kožný maz a hĺbkovo čistia, ale najlepšie sú gély bez alkoholu, no a potom lokálne ošetrenie vyrážok napr. maskou na pleť. Tieto moje rady sú odskúšané a u môjho syna zabrali, ale chce to pravidelnosť a vydržať :-))). A aby som nezabudla synovi pomohli prípravky Natura House Anti akne. ak ťa to oslovilo viac info je na -odkaz odstránený- držím ti palce.

zuzic

ty s nikdy zivote nemal strach? uz zacinam uvazovat ci si vobec clovek:)) no normalne ked sa bojis toho co bude a mozno...neviem jednoducho ci to dokazes prekonat a pozriet sa pravde do oci...

zuzic

jejo dakujem keby si to mysleli viaceri:)
a neboj sa nic take len ze ked mas mas strasny strach z niecoho, ako to dokazes prekonat?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akne na chrbte - Fórum - ZDRAVIE.sk