idem zosaliet

Príspevok v téme: idem zosaliet
veve18

som s nervami na dne. vcera som omylom v priatelovom pocitaci nasla video kde si to rozdava so svojou byvalou...strasne sa s nou neznasam. ani mi to poriadne nevysvetlil. ze nevedel ze to tam ma a ze to je z pred roka. ale ked som sa pozdela datum vytvorenia je august tento rok a to sme uz boli spolu. neviem ci mu mam verit.
nemam ani kamaratku s ktorou by som sa o tom porozpravala...
som zufala :(((

darika

Ved som ti vysvetlila,ze ja som nevedela,ze pisem tebe.Ja som az neskor isla na zaciatok ked si zacala s Denzom o tvojom probleme a bola som v soku,ze si to ty.Nie je to tym,ze mi lezis v zaludku.uz to tu nechajme tak,lebo sme v nespravnej teme.Ja by som aj napisala,nech to tu zrusia,ale prisli by na to,ze si to ty a nechcem zase zacat odznova.Takze nechajme to,aby sme tu nedobali zase na niekolko stran,ked je to tu o inom.Necitala som poriadne,ze rusok uz nosit nemusis,ze cumel nemas...bla bla bla.Takze tak.

pipia22

darika neberiem to ako rypanie, a nevadi to, ked si chcela napisat tak si napisala, len nechapem co tak ti lezim v zaludku.

darika

ja si myslim,ze ked to nevadi zakladatelke temy,tak to,ze tu oni riesili nieco ine,nie je problem.Nebola tam debata o nicom.Ona si pytala radu.Maggy,ja som nechcela rypat,ak to tak vyznelo,tak ma to mrzi.Necitala som to od zaciatku,takze som necitala ani to,ze pises cisto s Denzom.Vzdy sa dopredu omluvim,ked si myslim,ze tam nemam co robit.To s tymi cumlikmi som si zle precitala.Aj to je moja chyba.Ale ver,ze keby som vedela,ze pisem tebe,nereagovala by som.Ja som reagovala az vtedy,ked mi tvoja odpoved bola povedoma stylom pisania.Tak som sa vratila k zaciatku.Takze ja by som bola rada,keby sme toto nechali tak.Ja som praveze jeden z mala ludi,ktori riesia nezodpovednost.Ale ked to tak vidis ty,...je to tvoj nazor na mna.Aj tato tema je o niecom inom,takze skoncime to a hotovo.Ja len teraz dufam,ze to zase nezoberies ako rypanie.Len som sa snazila vysvetlit.

pipia22

albzbee toto riesit nebudem lebo vidim ze sa tu uz schadzate. riesili sme to tu, lebo nechcela som vytvarat novu temu, nechcela som aby mi niekto iny radil, chcela som sa opytat iba jeho asi preto to k tomu doslo , ale radili sme sa o zdravi, nie ako to tu bolo predtym.

alzbee

pipia22
dátum a čas príspevku
Včera 23:18
IP adresa
xxx.xxx.153.170

ja si myslim, ze v tej teme sme mali pomoct vave a nie zalozit si tu debatny kruzok

Takze moja otazka znie: preco tu s Denzom riesite tvoj zdravotny stav ? To, ze veve18 neodpovedala neznamena, ze sa k tejto teme nevrati. A co tu najde miesto rad ohladom jej problemu ? vas dialog o niecom uplne inom...

pipia22

ja som uz skor v diskupsii pisala denzovi ze to som ja meggy, lenze ty si poriadne neprecitala a uz si pisala, ze olizujem cumle, ved ja som sa chcela s nim poradit, nie hned aby si mi ty napisala, ze som nezodpovedna, co pises to v kazdej teme, kazdy je nezodpovedny, ja sa hadat nebudem ani viac ti odpisovat takze tak darina. vulagnma som bola preto lebo isli ste riesit co som ja napisala a neriesili ste to co bolo treba vo vymyslenej teme lebo viac sa neprihlasil, ale nechapem tych co len tu sedia a cekuju kto ma ak IP adresu.

darika

A este nieco mila Pipia22 aliaz Maggy10.Keby si nebola agresivna a vulgarna,tak by si nemala zle skusenosti s nikym,nielen so mnou.Ban si dostala za nieco.Keby som hned vedela,ze si to ty,nereagovala by som.

darika

pipia
kedze si nie prihlasena a najskor si stale menis nick,budem si pamatat tvoju IP,aby som nabuduce nereagovala.Ale ked uz,zaloz si temu pre cloveka konkretne a nebudu sa ozyvat druhi.Ale dobre.Ja sa omluvam.

pipia22

darika teba som o radu neprosila ale denza citaj normalne maly cumlik nema tak neviem ako si to citala a to uz je moja vec ci nosim rusko, alebo nie lekarka povedala, ze ked sa neobral doteraz tak sa neoberie tak rusko nosit nemusim, venuj sa tvojim detom. dakujem a nebudem sa hadat a nechcem aby ma niekto poucal mala som ti debatu s denzom ked sa nemylim, neznasam to ked ma ide niekto poucat mam vlastny rozum. poprosim neodsudit a nevypisovat poznamky, a inac darika s tebou mam iba zle skusenosti tak mi nerad.

darika

pipia
prepac,ale jak mozes byt tak nezodpovedna,ked ide o tvoje male dietatko?Rusko sa ti nosit nechce,sunar sa ti robit nechce,oblizujes cumliky miesto toho,aby si ich umyla alebo vyvarila.Ty sa pozeras na svoje pohodlie,miesto zdravia tvojho dietatka.Treba si dat na taketo veci pozor.Male babo je ako lepidlo.Na neho sa chyti vsetko.