idem zosaliet

Príspevok v téme: idem zosaliet
veve18

som s nervami na dne. vcera som omylom v priatelovom pocitaci nasla video kde si to rozdava so svojou byvalou...strasne sa s nou neznasam. ani mi to poriadne nevysvetlil. ze nevedel ze to tam ma a ze to je z pred roka. ale ked som sa pozdela datum vytvorenia je august tento rok a to sme uz boli spolu. neviem ci mu mam verit.
nemam ani kamaratku s ktorou by som sa o tom porozpravala...
som zufala :(((

pipia22

no nieco aj z toho ale nie az tak ako to bolo na obrazku, dufam, ze malemu nebude nic asi aj jemu dam vziat vytery, ale tak lekarka mu kontroluje hrdlo tak nic nehovorila.

pipia22

denz ja ho cely den tam mam, ale po obede ani rano necitim ze ho mam a kazdy den k veceru som rozpalena, zacne ma boliet hlava a aj hrdlo a po obede nic a vzdy sa to tak opakuje, oco mi povedal, ze mandle asi pojdu von.

pipia22

denz moj zlaty neviem si predstavit robit sunar vecer a este neviem ako by to pil lebo nevie pit na flasu a ani nechce. a mam to uz dost dlho prvy hnis sa mi spravil asi tak 3 tyzdne po porode.

Denz

neodkladne chod na tie vysetrenia.....
daj si spravit tie testy este raz a aj vyter z nosa a hrdla......
porad sa z lekarkou co a ako.....ci to moze ovplyvnit mliecko....
vies.....radsej sunar potom.....

Denz

ty kojis???
tak ale......ak sa to nebude dat zlepsit..
Budes musiet odstavit kojenie.....
co ak sa to dostava aj do mliecka...

pipia22

denz vyter mi brali z hrdla aj krv ze vraj vsetko Ok, ale poviem aby mi spravili aj z nosa ci to nejak nejde do hrdla alebo co. ale mala som streptokoka este ked som bola tehotna.

pipia22

denz v tom je problem ze kojim maleho a nemozem ani kloktadla chapes? bola som raz na pohotovosti a tam asi 100rocny lekar mi predpisal antibiotika, ktore brat ani nemozem, sa az lekarnicka cudovala, ako mi ich mohol predpisat ked kojim.