idem zosaliet

Príspevok v téme: idem zosaliet
veve18

som s nervami na dne. vcera som omylom v priatelovom pocitaci nasla video kde si to rozdava so svojou byvalou...strasne sa s nou neznasam. ani mi to poriadne nevysvetlil. ze nevedel ze to tam ma a ze to je z pred roka. ale ked som sa pozdela datum vytvorenia je august tento rok a to sme uz boli spolu. neviem ci mu mam verit.
nemam ani kamaratku s ktorou by som sa o tom porozpravala...
som zufala :(((

pipia22

no uz asi 6x mam hnis ked nie uz viac kazdy tyzden ma trapy velikanske cudo hnusne biele. ale zatial malemu nic, tak preto som ho nedala ani zaockovat uz neviem co mam robit stale uz asi 2 mesiace striekam do hrdla bioparox cmulam mulerove pastilky kloktam si hrdlo so solou a stale sa mi to objavy.

pipia22

denz aku temu od zaciatku? ja mam aj mandle dost zvacsene, to mozem si dat aj maleho vigantol? zajtra pojdem ku lekarke, toto je najhorsie, ze mozem iba penicilinove antibiotika a na penicilin mam alergiu, takze nic.

Denz

skus vitaamin D.....je proti pseudomonade a ta ma za nasledok zahlienovanie...teda aj ona.
Ale.....pozri temu od zaciatku....:).
nick-/////

cajik

Pri citani tejto diskusie ma napadlo taka blba vec, ze posli to video frajerovi tej ščandy :) urcite bude mat radost podobnu ako ty

pipia22

a vave nema rodicov? preco ta dali hladat zelenym? pocuj nevies mi poradit stale uz asi 6x sa mi spravil velky hnis v hrdle,cely den mi nic nieje a vzdy k veceru som rozpalena, zacne ma boliet hrdlo a vzdy sa to opkakuje este ani maleho som nedala zaockovat koli tomu. hm?

Denz

no....ale veve tomu asi neveri,ze je to tak...
Ale tiez je problem,ze ziju spolu a nema kam ist:(
je to take zamotane v jej hlave:(
-ja som v poho....uz ma dali hladat policii a tak:)