Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dnes som to nezvladol s chuťami....

Príspevok v téme: dnes som to nezvladol s chuťami....
hopss

dneska som to prehnal od druhej do teraz som jedol same sladkosti. zajtra potrebujem sa prečistiť čo by ste mi odporučali. je dobre si spraviť pôst? inak sa pomerne zdravo stravujem. len proste dnes sa to nejak vymyklo... /idem si dať este poslednu tribitku a zajtra začnem čistiť:D/ inak neni mi to smiešne...

ShaulaThalit

Mne to pripomenulo moj bulimicky zachvat... Akurat, ze ja nejedavam len jeden druh jedla - ze sladke... ale ja jem vsetky druhy, ale sposobom ze ich kombinujem, napr. som si odhryzla z parku, na to som si dala nutelu.... salat, parok, chleba, tribitku ... napr.. :))) ale jedla som napr parky s dzemovym chlebom - delikatesa!

sade8

a mozes napisat co vsetko si zjedol?

ale ja by som nedavala ziadnu dietu - ale iba normalne jedz - hlavne nic sladke :-)))

sade8

to je - ale podla vlastnej skusenosti viem ze je to preto lebo ked dlho stravujes iba zdravo - a ani jeden bonbonik ani nic nezdrave - tak to potom na teba pride - a hlavne tym co chuti sladke

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dnes som to nezvladol s chuťami.... - Fórum - ZDRAVIE.sk