Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach zo zubara

Magic322

ROFL tak "lepsia hygiena a kvalitnejsia zubna pasta" ? :D:D to co ti boh pridal na silnych zuboch ti asi odobral na rozume lebo taketo sprostosti moze povedat iba totalne sprosty clovek.. Zuby si umyvam 3x denne kazde 3 mesiace mam novu zubnu kefku pouzivam ustnu vodu a kvalitnu zubnu pastu

misel711

btw zalezi aj od toho ako ma kto prah bolesti...!!
ja ho mam tak ze mna booli aj to co inych nie... to znamena ze aj male vrtanie ma boli a niekedy potrebujem aj dve injekcie...
a dalsia vec, injekcia stoji podla toho aku zmluvu ma zubar s poistovnou...

theoleander

proste lokalne znecitlivia ti miesto ktore ti sposobuje neznesitelne bolesti.Ja napr mam velmi nizky prah bolesti takze musi mi vpichnut nieco na umrtvenie aby so zniesla bolest.

Inak nikdy som sa nebala zubnej lekarky ani ako dieta ,kym som nepocitila bolest na hranici unosnosti.

Si jasne priplatis za to.

Denz

Magic322-tu injekciu hrozne pocitujes asi len ty........
je to len mala tupa bolest....skor len take pichnutie.
Nic viac.
neviem si predstavit co by si robil pri porode:)))
a to nemyslim namiesto zeny.....ale pozerat sa:DD
odporucam:)

Magic322

No vidis a ake je to u nas iniekciu citim a ten pocit ked ti ju vpichne a vstriekne tu tekutinu do dasna je nieco hrozne... Ja sa nebojim bolesti ale proste u zubara mi prichadza vzdy strasne slabo az na odpadnutie nemozem za to... A ten rajsky plyn na slovensku asi nedavaju co

Merry27

Ja sice zijem v zahranici, ale tu, ked sa bojis ako napr. ja pri trhani zuba, tak ti daju dychat rajsky plyn. Robia to tu uplne bezne, dokonca aj pri obycajnom blombovani. Potom sa citis uplne mimo, nebojis sa, alebo ledva vnimas co sa okolo teba deje a je ti fajn. Po zakroku ti daju oxygen a domov ides v stave, v akom si prisiel. Inak tu ti davaju omrtvovacku pri kazdej prilezitosti a to tak, ze ti najprv namazu spec. vodickou miesto vpichu, ktore ti tak "strpne", ze injekciu takmer vobec necitis, no a potom ta napichaju z kazdej moznej strany. Ked som im povedala, ze ja som nemala na Svk lokalku ani pri hlbkovom cisteni zuba, alebo pri vrtani - len neveriacky krutili hlavami a ja som sa citila ako hrdinka ;)

Magic322

No nemyslel som zrovna inekciu niekdo tu hovori o tom ze niekjtori davaju dokonca aj narkozu ale niekde tu dakdo pisal o niecom co ta upokoji neviem co to presne bolo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach zo zubara - Fórum - ZDRAVIE.sk