Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

Nelly94

Ahojte no ja mam tiez problem som s frajerom pol roka a snazí sa ma urobiť vaginálne ale to vobec nejde a mi je trápne mu poveať že sa viem urobiť len pri dráždení klitorisu. A sa ma pýtal či som už mala orgazmus pri inom som povededala že ano ale nepovedala som mu ze vag. Čo mam robiť?

Nelly94

Ahojte no ja mam tiez problem som s frajerom pol roka a snazí sa ma urobiť vaginálne ale to vobec nejde a mi je trápne mu poveať že sa viem urobiť len pri dráždení klitorisu. A sa ma pýtal či som už mala orgazmus pri inom som povededala že ano ale nepovedala som mu ze vag. Čo mam robiť?

samantaaaa

JA BY SOM SA VAS CHCELA OPYTAT AKO TO VLASTNE VASIM PARTNEROM POVIETE ZE NEMOZETE ORGAZMUS DOSIAHNUT A CI TO NIEJE PRE NICH FRUSTRUJUCE????????????????

Anonym15

Ak by som mala povedat, tak neviem ako ale ja vzdy dosiahnem orgasmu pri sexe, prvy raz som sa skoro spravila dvakrat za sebou, bolo to tesne no nevislo.. a co si pametam tak len raz som sa spravila ked ma priatel drazdil rukou.
Asi poloha ktora ma najviac drazdila bola ked partner stal na kolene vedla postele a druhou nohou sa podopieral, ja som lezala na postely a vysela som z nej, pritom jednu nohu som mala polozenu na tej ktorou sa on opieral o zem a tu druhu som si drzala hore sama na spickach..

a este taka vec, zo sexualnym stykom som zacala priblizne pred 5 mesiacmi, a tento rok budem slavit 16 rokov. :)

Ivet666

Pohrajte sa s dotykmi – od úplne jemných, až po dynamické. Partnerka nech si ľahne na chrbát – vankúš si podloži pod zadoček... Nohy má roztiahnuté od seba a vagína je pripravená na masáž... Partner začne jemnou masážou nôh, brucha, stehna – naleje si malé množstvo oleja na vrchol vagíny... Jemne masíruje vonkajšie pysky , pomaly medzi palcom a ukazovákom. Najväčšiu pozornosť venuje klitorisu – masíruje v smere hodinových ručičiek, potom skúsi opačne... jemne zatlačí medzi palcom a ukazovákom – nechá ju priviesť na vrchol rozkoše... Chvíľku oddychujte – potom pokračuje v jemnej masáži v kruhoch tam a späť... Ľavou rukou pokračuje v masáži celého tela – až kým žena nedosiahne intenzívny orgazmus... príjemný zážitok ...
___________________________________________________________________

aluska1

kirqa ako ty mozes nieco vediet o sexe ked mas 12?a mimochodom dievca ma problem s vaginalnym orgazmom, to je nieco ine a ten ty urcite nepoznas