Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

vikina 24

Mam 24 a mam 5 ročni vztah s 26 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je,skôr naopak, je mi to nepríjemne. Pociťujem pálenie. nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

aq

no ja mam ten isty problem tiez mi nechce striekat na plny vykon len tak, tak ze sa mi ani spicka nenamaze co stym mam robyt RY

k.o.

ja na to uz kaslem-iba vagynalny som nemala nikdy ale ak ma popri milovani drazdi na klitorise dosiahnem (niekedy)obidva.myslela som ze takych ako ja maaalo ale vidim ze ani nie

mojenko

....s priatelom spime spolu uz vyse pol roka a robime to skoro kazdy den ale nikdy som nedosiahla orgazmus ani jeden......takze tie ktore dosiahli aspon jeden by mali byt stastne ze maju aspon ten a nie ako niektore.....

yyy

moje krasne tak to vam zavidim lebo sa som uz desat rokov vydata a este som nemala vaginalny.nech sme robili co chceli a bolo toho dost.asi sa ho uz ani nedozijem.najprv sme to riesili ale uz to nechavam tak.na nahodu.uz to cloveku ani nevadi.a tiez som vyskusala panvove a posvove cvicenia a polohy a nic.no ale este tajne dufam.

bobrica

nemozes sa cudovat preco sa vsetci stazuju co je na tom..väcsinou si chlapi myslia ze je chyba v nich alebo co.. a ked je to mozne dosiahnut oba druhy tak sa necudujem ze sa stazuju ked nevedia ako na to. ja by som tiez rada zazila ten vaginalny aj ked klitorialny je podla mna super a staci mi. cize bez vaginalneho sa mi svet nezruti..

odbornicka

CO SA VSETCI STAZUJETE???KLITORISNY ORGAZMUS JE NAHODOU SUPER.JE PODOBNY TOMU VAGINALNEMU.POZNAM TAKE BABY KTORE BY CHCELI RADSEJ TEN KLITORIALNY.TEN SI UROBIS AJ SAMA LAHSIE!!!