Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poznáte Norbiho diétu?

Príspevok v téme: Poznáte Norbiho diétu?
F.

Ahojte..

Rada by som Vám predstavila Norbiho diétu, s ktorou už iste má niekto pozitívne skúsenosti kto si prečítal aj knihu Norbiho tajomstvo. Je to zaujímavá kniha ktorá vám napovie ako sa máte správne stravovať a to samozrejme bez nejakej hladovky. Môžete prijímať stravu od 6 rána až do 22.OO večer, s tým rozdielom, že jedlá sú rozdelené do skupín 1, 2, 3.

Pričom skupinu 1, môžete jesť od 6.00 hod. rána až do 22.00 hod večera.

Skupinu 2, môžete jesť od 6.00 hod. rána až do 15.00 hod. poobedia.

Skupinu 3, môžete jesť éd 6.00 hod. rána až do 12.00 doodbeda.

tarbenka

enji, písala som v članku norbiho tajomstvo, je to skutočne zdravy štýl a chudnu po nom aj take u ktorých zlyhali ostatne diety,alebo chceš cely život len šalatiky ? Ja určite nie. Ale v prvom rade vymeniť hladku múku za celozrnnú,a ked si kupuješ jogurty, netreba si všimať tuky ale cukry. Ja skutočne ječm všetko, ale rozdelene do časoveho pasma a pomaly chudnem. Treba pritom bud trocha zacvičiť alebo dlhe prechádzky. Prečitaj si članok a potom sa ozvy.

mate59

pokiaľ kalorický príjem súčtu jednotlivých skupín presiahne kalor. výdaj,tak nepomože ani sv.Norbi.Takže do koša s ňou.

enjii

Dobry den zaujala ma ta norbiho dieta ci vlastne styl stravovania...neviete mi prosim vas napisat co znamenaju tie skupiny akedy co mozem jest??? dakujem pakne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poznáte Norbiho diétu? - Fórum - ZDRAVIE.sk