mam ine dieta!?

Príspevok v téme: mam ine dieta!?
scaliova

chcem sa poradit a napisat co ma trapy mam 4r dceru ..od sept.zacala chodit do maters.skoly ..az na par prvych dni si uz na skolku celkom dobre zvykla,..chodi tam rada zabavi sa aj v kolektive,vie pekne naspamet co sa ucia doma mi vsetko vyrozprava..iba je to ze je predsa len ina od ostatnych a to 1.ze sa boji chodit na zachod vycikat..to uz sa tak zacala od leta co bat chodit niekde na zachod ...vzdy drzala az domu..a tento problem pretrvava az do dnes..bola som u dets. psych..tam mi radila aby som ju motivovala atd...no marne:(je tvrdohlava a neviem ju ziadnym sposobom presvetcit aby strach prekonala...nastastie skolku navst .iba do obedu takze to stale drzi az kym nepride domu...neviem co by na to pomohlo...2.problem je ze mali v skolke Mikulasa a tak sa ho bala az sa od placu povrackala a to bola jedina a dokonca vsetke deti Mikulasovi recitovali spievali ,nechali sa odfotit ..iba mne p.ucit .povedala ze moja nechcela...tak ma to teraz trapy a mrzi ze je taka bojazliva,..a to co druhe deti beru ako zabavu tak moja dcera ako neprijemny zazitok,..som z nej az zufala a neviem ako to mam zmenit aby bola viac odvazna...

zuzic

darika:D ved ja ta chapem ani si srandu nerobim:) ved ja si tiez rada vyobimam macika:) uz som ti hovorila ze si zlata?:)))

darika

Zuzic
Idka uz nemame pekne dlho,chyba mi...Boze,si tu budu so mna srandu robit.Sestra mi povedala,ze si mam kupit inu manusku.Ale to nebude ono.Idko bol s nami 3 roky.Idko bol osobnost. :-)

darika

Som si ho posadila na stol ked som varila a rozpravala som mu.Teraz tam dam masko,zalejem vodickou...a masko sa musi varit,vies,ked pride...,aby sa mohol napapat.No,sa smejte,ale to bolo tak uzasne obdobie.A doteraz mi je do placu,lebo nam Idko chyba.Nechali sme ho v skolke a dodnes nam ho nevratili.Riaditelka bola kamaratka,takze som prenurala vsetky hracky.Idko sa staral asi niekde doma o niekoho ineho.Nemam sa s kym rozpravat,lebo ja sa sama so sebou rada...:-)

darika

Scaliova
No,ohromny nick.:-)Maly videl,ze rozpravame my.On sa ale nepozeral na nas,ale na Idka.Bola to taka zlta kacicka.Najprv sme ho s nou zoznamili.dali sme na ruku a zacali-"Ahoj,ja nemam kamarata a chcel by som sa s tebou hrat.Vsetky zvieratka usli do lesa a ja som tu ostal sam.Chces sa so mnou kamaratit?A maly odpovedal.A Idko-"Ako sa volas?" maly odpovedal.Vzdy,vzdy,ked sa nieco dialo,rozpraval Idko.Obed? "kamarat moj,pod na obed,ideme papat."Vzdy ho posluchal.A potom,ked sa skamaratia,tak skuste. "joooj,ako mne treba cikat,ale sa bojim tam ist sam.Pojdes so mnou?Ked mala povie ano,dajte manusku na zachod.Aj cikajte.Bude to smiesne,ale zacne to bavit aj vas.Chodte na zachod ale len vtedy,ked bude cas tam ist pre malu.Ked sa manuska vycika,povie-"Jeeej,a nic sa nestalo,som sa vycikal a vycikam sa aj nabuduce.Chces cikat aj ty?Ked mala povie ano,je to prvy krok.Ked povie nie,tak je manuska smutna.Zahrajte ju na smutneho,ze on by velmi chcel,aby sa vycikala,a bla bla bla.To vam pojde samo.Mne z toho uz po case tak preskakovalo,ze ja som sa s Idkom sama rozpravala.