co robit aby bol viac nezny?

Príspevok v téme: co robit aby bol viac nezny?
pupik3

Ahoj, mam skoro 3 rocny vztah, s priatelom spolu zijeme. Obaja mame 21 rokov a mnohokrat si rozumieme po vsetkych strankach. Aj v sexe to klape, aj ked nie vzdy som po akte stastna. Milujem ho a chcela by som sa snim mat viac ako len spojenie tiel. Je to väcsinou len o tom, ze jemu sa postavi a hned to do mna da. Ibaze ja tuzim po bozkoch, po tom, aby mi aspon sem tam prejavil ze ma miluje. Vie o tom, ze po tom tuzim, ale jeho to proste nebavi, aspon to mi dava ako odpoved. Co mam robit, aby bol trosku viac neznejsi, aby ku mne citil nehu?som uz z toho sem tam zufala....diki

niekto

myslim ze ked znocoho nic povie stop nebude to mat ucinok prave naopak najskor sa pohadaju

treba sa najskor porozpravat ked nepomoze potom stop ...

AdamKrt

pupik3: a preco mu to dovolis ? Tak mu povedz STOP. Nic nebude, pokial nebudete mat z toho pozitok obaja.

Tiez by som rad napr. niekedy aj rychlovku, ale ked som to par krat skusil, tak som zistil, ze priatelka je sucha, vobec ju to nevzrusuje a naopak, si to len odtrpi. A naco to potom je, ak tomu druhemu to nerobi radost a ma trpiet ? Tak to pekne robime dlhu predohru tak dlho, az si sama povie, kedy sa pokracuje dalej.

Patrik@MU

Ja mojej Láske doprajem toto: bozky, vyzliekanie a keď sme vyzlečení, tak ona si ľahne na bruško a ja ju pomaličky nechtíkami začínam škrabkať po celom tele, od rúk, cez chrbátik a keď sa blížim ku zadočku, tak ide vybuchnuť. Samozrejme, že ju na riťku len tak rýchlo nepoškrabkám, najprv ju vytrápim :-) ale nakoniec jej doprajem aj po tom zadočku a potom je už taká mokrá..že môžeme ísť na to...:-)

niekto

ci uz vo vstahu alebo v posteli je komunikacia velmi dolezita otvorene sa snim o tom porozpravaj nic mu nevycitaj ani sa mu nevyrazaj

povec mu ze to potrebujes a ze ti to je dolezite -> povec mu to narovinu nenaznacuj

drzim palce ;-)