muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(

Príspevok v téme: muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(
milovna

preco si to myslim?mam partnera,ktory si hladal zensku dlhe roky.nasiel si ma,vazil si ma a zrazu?sa chova ku mne ako keby som bola ani neviem co.miluje ma,ale dokaze po mne hucat,byt nervozny./// on by si ma mal cenit ze si nasiel daku a nie este sa tak spravat.ok,nie som ani ja andel,je to jeho priblbla povaha,ale mam hrozne pocity z toho co ako to bude vyzerat v buducnosti.a to sa mame akoze brat.som zufala,a z toho nervozna.skor sa bojim

adka25

porozpravaj sa s nim. narovinu sa ho spytaj preco sa tak zrazu ku tebe sprava. ale to by si asi ty mala vediet ci sa nieco medzi vami zmenilo alebo stalo. ak nema zaujem sa o tom porozpravat a ak to nechce vyriesit nestoji za to. su na svete aj lepsi chlapi.

lost

ivanka_83 - poznas ten narodeninovy paradox? :)

Kolko ludi treba dat do miestnosti, aby sme mali aspon 50% sancu, ze sa tam stretnu dvaja s rovnakym datumom narodenia (len den a mesiac , napr 21.12) ?

Skuste hadat, bez google :) potom napisaem to cislo, je to celkom zaujimave.

Inac vsetko najlepsie :)

ivanka_83

bingham, ked vlastny brat sa dostane na ministerstvo, vdaka vlastnej chytrosti a usilovnosti, je tazke byt rozumny....a dnes mam narodeniny, takze ma nic nemoze rozculit.

ivanka_83

mariaa a je prirodzene, ze ked sa niekto citi jak nula a 1000krat za den si to opakuje, potom zacne tomu verit a nakoniec tomu uveri aj okolie.takze ked zena nema k sebe uctu, nemoze ju ocakavat ani od partnera ani od okolia.a ked mam ja uctu k ostatnym, k predavacke, chudobnemu, starje babky, tak sa mi to vrati.tym sa riadim.ucta k cloveku, zivotu, sebe samej a ostatni ku ne.aj ked svokra to stale akosi nechce pochopit..