muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(

Príspevok v téme: muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(
milovna

preco si to myslim?mam partnera,ktory si hladal zensku dlhe roky.nasiel si ma,vazil si ma a zrazu?sa chova ku mne ako keby som bola ani neviem co.miluje ma,ale dokaze po mne hucat,byt nervozny./// on by si ma mal cenit ze si nasiel daku a nie este sa tak spravat.ok,nie som ani ja andel,je to jeho priblbla povaha,ale mam hrozne pocity z toho co ako to bude vyzerat v buducnosti.a to sa mame akoze brat.som zufala,a z toho nervozna.skor sa bojim

soffa

ivanka ma pravdu,ak si zena nevazi na sebe nic,nech necaka ze si ju bude vazit partner.ja mam doma priatela,ktori aj navari aj poprata "po sebe" a on sam to berie ako samozrejmost.ja vzdy hovorim ako si vychovas.....tak mas

ivanka_83

v prvomrade, nechapem preco by si mal muz cenit zenu za to, co pre neho robi.co pre neho robi?preto sa narodila?ABY PRE NEHO NIECO ROBILA?ked nema sama k sebe uctu, nech ju necaka ani od partnera.a co on pod nej caka?ze mu bude prat a varit?to nieje povinnost.a ked mu zena sluzi dobrovolne, potom nech sa nastazuje,ze si za to nevazi.prosil ju o to?ja mam muza a aj diet.syna.uz teraz sam za seba robi to, co sam zvladne.ja niesom otrok.a co sa tyka partnera.on nosi peniaze, ja sa staram o chod domacnosti.ked je doma, ze ne,a pracu, tak sa starame spolocne.ked ja si obcas nieco zarobim, on vtedy sa stara o chod domacnosti.zena, ktora nema k sebe uctu, si ju ani nezasluzi od chlapa.ked uz teraz zena vidi, na zaciatku vztahu, ze je k nej jej priatel hruby, tak o com uvazuje?si myslis, ze sa to zmeni?zabudni na to.ludia sa nemenia.ked uz teraz sa neovlada, tak to hlavne este len pride.po svadbe.po narodeni potomka.to je zahul.dieta.co potom?potom uz nebudes mat na vyber.potom uz nie.naststie ja mam muza, ktory si vazi svoju rodinu.ale poznam vztahy, kde sa niekedyy tak sebe chovaju...a este si povedia.ty za to nemozes,keby keby...blablabla.keby keby boli by sm,e v nebi.zana.si krasna, mila, dobra.tak si vyberaj.je z coho...

zuzic

muc moja teta sa vydala za muza s ktorym chodila styri roky. bol to normalny chlap co si ju vazil. po svadbe neskor sa na mesiac vratil k svojej rodine, byvaju dalej. vratil sa uplne zmeneny, prestal si ju vazit nadaval jej, spraval sa ako ku spine...a ver mi ze nie jej vinou ma teraz taky zivot aky ma...

uhlie

Suhlas,

ak si zena oblecia minisuknu a vystrih az po kolena a caka, ze sa na nu nalepi nejaky slusny a inteligentny chlap, tak sa asi myli. Mera si kazdy den obvfod stehien, koz a bokov, aby si nasla chlapa , co si vazi je dusevne kvality. Chachacha.

AdamKrt

No a nebude to tak, ze zeny viac pritahuju take tie sproste typy chlapov, pretoze slusny chlap je pre nich nezaujimavy ? Potom to tak aj dopadne...

akodal

Muc...
To, že ja som naletele tomu môjmu do tretice, je moja vina... Opil ma suchým rožkom a ja som mu uverila... Ale vrátim sa pár rokov dozadu...
pre neho som bola: úžasná, spoločenská, chápavá, múdra, šikovná, super matka, sčítaná, obdivoval moju lásku ku zvieratám a obdivoval moju lásku k ľuďom, všetko naj čo sa dá povedať žene, mi hovoril...
Prišiel deň D...
Zo dňa na deň ako sa nasťahoval ku mne sa zmenil... najskôr som to ospravedlňovala že je nervózny zo života v podnájme... Zrazu som bola sprostá, negramotná, keď sa mi nechcelo pozerať dokument, čo jeho fascinoval, tak primitívna, keď som si kúpila knihu, čo sa jemu nepáčila, tak len jebnutá žena za taký brak vyhodí prachy, zrazu mu prekážalo, že milujem zvieratá, pretože je choré poslať nejaké drobné napr.: na útulok, zrazu mu vadilo, že dokážem milovať aj takého človeka, ktorého iní nenávidia, lebo som slepá jebnutá krava... šikovná? vraj som sa zmenila... ako? čo urobiť? áno... kôli nemu som dala preč psa, ktorého mi on kúpil, lebo je to sprastá suka a vraj keď sa jej zbavím bude všetko oki... nebolo... ani ma len nepohladil keď mi za ňou padali slzy... ale povedal: "ako môžeš za tak jebnutou sukou revať ako sprostá krava... a to je len časť z množstva a množstva urážok... Ohrýzam si nechty (už v bruchu som si ich asi ohrýzala) Keď som od neho odišla, stále hovoril ako mu chýba to cmučkanie, ako ma miluje a aby som mu dovolila dokázať mu že sa muž kôli milovanej žene dokáže zmeniť... Áno som hlúpa... Ja som mu uverila... a bác... som v tej istej riti ako som bola... ale už nemám takú silu na odchod, aj ked sa naň chystám...
Prečo by si nás muži mali vážiť???
Nech mi napíše chlap, čo núti chlapa sa takto správať... Prečo to robí??? Tak veľmi by som ho chcela pochopiť... Jeho správanie... Ja neviem čo urobiť a čo povedať a čo sa opýtať...???
Rozprávanie u nás nezaberá... Pretože sa tak správa preto, lebo ja ho k tomu nútim... ale ako???

muc

zuzic charakter cloveka sa od zakladov pocas zivota nemeni. takze aj tebou spominani muzi museli mat este pred zenenim prejavy svojich "slabosti a chyb",lenze v manzelskom zivote pocas kazdodenneho spoluzitia sa tie chyby zvyraznuju a zacinaju partnerke akosi "vadit", kym pocas chodenia ich prehliadala.

zuzic

muc nie je to az tak pravda. poznam zeny ktore ked si vyberali partnera neskocili neuvazene do vztahu ale ich partner sa vemi zmenil a prezili si kvoli nemu peklo. a neni to ich vina ze si zle vybrali...