muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(

Príspevok v téme: muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(
milovna

preco si to myslim?mam partnera,ktory si hladal zensku dlhe roky.nasiel si ma,vazil si ma a zrazu?sa chova ku mne ako keby som bola ani neviem co.miluje ma,ale dokaze po mne hucat,byt nervozny./// on by si ma mal cenit ze si nasiel daku a nie este sa tak spravat.ok,nie som ani ja andel,je to jeho priblbla povaha,ale mam hrozne pocity z toho co ako to bude vyzerat v buducnosti.a to sa mame akoze brat.som zufala,a z toho nervozna.skor sa bojim

darika

Presne,nas registrovanych,ktori mame ten isty nick,je ovela menej,alebo rovnako s tym rozdielom,ze si ho nemenime.Sme v nevyhode,pretoze si nas moze hocikto v hocijakej teme najst a potom vytiahnut.Ti neregistrovani sa nam proste len vysmievaju.A to ma poriadne s..ie.

cajik

ja uz nemam niekedy nervy na tie vymyslene pribehy a ked sa osoba raz vydava za zenu a potom za muza.

nech sa vsetci povinne registruju, vrr

darika

Tak nech ti odpovedaju ini,pretoze...v jednej teme si chlap a v inej zase zena.A k tomu na otazku odpovedas otazkou?!

milovna

zeby zena?ako on mi povie ze si ma vazi,ale potom preco sa tak sprava?to mam brat ako za normalnu vec a zmierit sa s tym?

cajik

tak ked si myslis ze "by mohol byt rad, ze si vobec nejaku nasiel", tak si ho potom asi nejak velmi nevazis ani ty.

ked si ta nevazi uz teraz, nebude ani po manzelstve.

p.s.: aj ja milujem svojho partnera a niekedy som nervozna, a vobec to teda nesuvisi s respektom voci jeho osobe