Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlo sa spravim

Príspevok v téme: Rychlo sa spravim
orgovan

Caute potrebujem poradit.Som chalan a mam 24.Ked dlhsie nemam sex som fakt rychlo hotovy.Je mi to trapne lebo chcem dievca normalne uspokojit.Kolko by som mal asi tak v priemere vydrzat aby ste boly spokojne?to je otazka pre baby.A je nejaky navod alebo cvicenie na vydrz?otazka pre chlapov.poradte prosim,ale fakt seriozne ziadne srandicky.

Marta V

Uplne jednoduche riesenie je www.sexuologicka.sk .. treba si to len poriadne uzit potom a ona bude len pozerat co sa to s tebou zrazu deje... taky orgazmus este nezazila

anonymm

Mne osobne ten prezervativ moc nepomaha. Skor si myslim, ze je to o psychike. Ked mam sex po dlhsom case napr. po tyzdni som nadrzany ako bejk, tak sa urobim za par minut. Je to komplikovanejsie ako si znecitliviet zalud, si myslim.

choco_milka

presne ako pise ainka, kup si durex performa na kondomshop.sk a to prve kolo s oralnym sexom je tiez dobry napad..

Ainka

odporucam durex performa..skutocne funguju!!...v prvom kole mozes poziadat frajerku nech ti to spravi rukou/ustami...a potom mozete pokracovat...zarucene vydrzis dlhsie

Ainka

odporucam durex performa..skutocne funguju!!...v prvom kole mozes poziadat frajerku nech ti to spravi rukou/ustami...a potom mozete pokracovat...zarucene vydrzis dlhsie

choco_milka

orgovat: ked na ten odkaz kliknes, zistis, ze odkazuje na kondomy DUrex Performa delay s predlzenou vydrzou...

McLane884

Orgovan viem ze o takuto radu asi nestojis ale v tvojom pripade je pravidelna masturbacia riesenim... Ja masturbujem dost pravidelne a pri sexe vydrzim az mooooc dlho..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychlo sa spravim - Fórum - ZDRAVIE.sk