Menštruácia alebo samovolný potrat...

Príspevok v téme: Menštruácia alebo samovolný potrat...
bajajusa

Dobrý den, babatko neplanujem, a ani sa ma neviem, preco napadlo, ze to moze byt rovno potrat, ale rada by som vedela, ci sa tym mam zaoberat a ist k lekarovi, alebo je to len bezne...

V strede cyklu teda skor uz Po strede cyklu som vytok s kusockami zrazenej krvy, divila som sa, lebo take zvlasnte spinenie som este nemala, a uz vobec nie v strede cyklu, ale trvala len dva dni. Inak som nemala ine problemi tak som to nechala tak. Dnes som dostala menstruaciu o tyzden skor, ale necakane nic ma nebolel ani vcera ani dnes, len som dostala strasne krce a pre istotu si dala tampon, lebo som mala blede nohavice inak to nerobim, ked este nemam mensturaciu. Ked som prisla domov sla som na velku potrebu, a ked som potlacila vysla zo mna nieco ako velka zrazenia bola krvava ale aj belava akosy. Zlakla som sa najprv, ale som si myslela, ze asi musim menit tampon, lenze ked som ho vytiahla, bol cisty a siel lahko... teda len na jednej strane jemne zakrvaveny... Odvtedy mam bolesti ale take,ze hocikedy pridu a hocikedy odidu... A ked som zas menila tampon, zas tam bola len zrazenina.... ziadna cira krv... nikdy som nemala takuto menstruaciu, a ani som neprechladla, teda nemyslim si... tak ani neviem preco ma napadlo, ze ci to neni samovolny potrat... pretoze som mala pred mesiacom nechraneny sex, ale davali sme si pozor... tak teraz enviem... dakujem za odpvede

majiška

Dobrý.chcem sa z niekym poradiť.pred týždnom mi skončila menštruacia a zase som dostala mam slabšie bolesti brucha a nemam ani žiadnu antikoncepciu nič preto sa bojím či som nebola aj tehotna ači som nepotratila ked po týždni som opäť dostala menzes.mam isť k lekárovi alebo počkať kým prestanem krvácať.dakujem.

cemka

Ahjte chcela by som sa opytat že som tehotna už asi druhy týzden a v poslednom case mam vytok ktory strasne zapacha tak vzdy som si dala tampon ale vcera ked som si menila tampon tak na nom bolo trochu krvy ale takej nie cerenej farby ale skor tmavej myslite si ze som mohla potratit? dakujem za odpovede

jankaaaaaaaaa

velmi ma zaraza ze beries hak uz 5 rokov a ani nemas potuchy o tom ze menstruacia moze kedykolvek uplne vynechat. beries hormonalne tabletky nie cukriky, tak si o tom nieco poriadne pozistuj a nepchaj ich do seba ako stroj bez rozmyslania

DAGMARA1010

Ahojte , chcela by som sa poradit .... mam taky problem uzivam uz asi 5 rokov antikoncepciu a este sa mi nieco take nestalo... pred mesiacom ako som douzivala poslednu tabletku som cakal menstruaciu ako obvykle ale menstruacia sa vobec nedostavila tak som pokracovala dalej , robila som si aj 3 tehotenske testy ale vysli mi negativne ... tabletky beriem pravidelne kazdy den tak ako sa maju brat, teraz som zase dobrala poslednu tabletku a zase sa mi menstruacia nodostavila, ide zo mna len zrazena krv nie vela len tak sem tam nechapem co to moze byt ... nemam ziadne bolesti,nic sa nezmenilo ziadne ine pocity vo mne alebo nieco ... tehotna by som nemala byt lebo uz by som vlastne bola v tretom mesiaci len neviem co si mam o tom mysliet ... nemoze to byt aj tim ze som zmenila jedalnicek a uplne som vyradila alkohol?? neviem si to vysvetlit...este si zajtra skusim spravit tehotensky test ale dufam ze to nevude nic vazne... bie mi niekto pomoct alebo poradit?? ak tak pojdem k lekarovi ...dakujem moc za skoru odpoved

snežienka

Ahoj bajajusa. Každopádne musíš ísť k lekárovi, pretože určite nie je niečo v poriadku. JA som minuly rok potratila, mala som silne bolestive krče, začala som krvacať a mala som velke zrazeniny krvi. Ale ja som vedela,že som tehotná a potom som náhle potratila. Spravili mi kyret,a neskoršie počas menstruacie som mala tiež zrazeniny, a viem,že som tehotná nebola. A potom mi to prešlo. Nečakaj kym ti bude trosku lepšie, chod hneď lekárovi, oni robia vyšetrenie aj počas cyklu. Podľa mna, mala by si isť na kyret, aby ti vyčili celu maternicu, ženy tam chodia aj kvoli tomu. Chcem ti len poradit,aby si nedopadla veľmi zle, ale je to na tebe, ako to zvážiš.

snežienka

Ahoj bajajusa. Každopádne musíš ísť k lekárovi, pretože určite nie je niečo v poriadku. JA som minuly rok potratila, mala som silne bolestive krče, začala som krvacať a mala som velke zrazeniny krvi. Ale ja som vedela,že som tehotná a potom som náhle potratila. Spravili mi kyret,a neskoršie počas menstruacie som mala tiež zrazeniny, a viem,že som tehotná nebola. A potom mi to prešlo. Nečakaj kym ti bude trosku lepšie, chod hneď lekárovi, oni robia vyšetrenie aj počas cyklu. Podľa mna, mala by si isť na kyret, aby ti vyčili celu maternicu, ženy tam chodia aj kvoli tomu. Chcem ti len poradit,aby si nedopadla veľmi zle, ale je to na tebe, ako to zvážiš.

datelinka

bajajusa, nedavno som to tu pisala - oplodnene vajicko ma v prvom mesiaci velkost asi ako tato bodka. takze ak by doslo k potretu, ani lekar by to nijako neriesil. dokonca by to ani nemusel zistit, iba ak by skumal hladinu hcg. ta by este mohla byt mierne zvysena, ale uz aj nedetekovatelna.
vela zien ma potrat, ktory sa prejavi len mierne meskajucou menstruaciou a velka vacsina zien to ani nezisti.
tvoj problem bude zrejme niekde inde. moze sa jednat o endometriozu, hormonalnu nerovnovahu alebo ine. ak mas velke bolesti, navstiv lekara co najskor, ak su bolesti porovnatelne s menstruacnymi, vydrz kym sa skonci krvacanie a potom navstiv lekara.

bajajusa

Dakujem, za prispevky... Myslim, ze mam teraz dost z toho chaoz, a uvidim teda do zajtra, ak to bude rovnake. Radsej pojdem k tomu lekarovi