Som na dne a potrebujem pomoc...

Príspevok v téme: Som na dne a potrebujem pomoc...
anonymka111

ludia ja uz nevládzem, som psychicky na dne, zostručnim to, mam priatela rok a pol, za posledne styry mesiace sme sa skoro vkuse hadavali len preto ze som zostala velmi ziarliva a zatrpknuta koli urcitym veciam, chcel si dat pauzu aby som si uvedomila ze tymto ho mozem stratit, no ja som prosila o poslednu sancu, ze spravím vsetko preto aby som nas vztah vratila do starych kolaji, tak sme spolu, no povedal ze ked to napravim, a bude to znova pekne, ze uz to nebude nikdy ako pred tym, prosim vas co mam robit? ako dosiahnut naspat ten krasny vztah plny lasky? da sa to? co si myslíte o nom??....pytala som sa ho uprimne, ci ma lubi, povedal ze ano, ale neni to to čo kedysi...čo si mam myslet? ja som vazne zufala...nevladzem uz..

pomocpreteba16

Ahojte. Ak potrebujete pomoc, radu, či len sa niekomu "vyžalovať" napíšte mi na mail pomocpreteba16@azet.sk.

eman

no Anonymka, mohla by si sem napisat aspon pokracovanie toho vasho vztahu kvoli ktoremu si zalozila tuto temu. hm...

pandorica

Anonymka, jasne, že to nebude ako predtým, každý vzťah sa vyvíja, ale prečo by to nemohlo byť ešte lepšie ako
predtým? A k tej žiarlivosti...Je úplne zbytočná, pretože ak ťa bude chcieť
podviesť,urobí to, bez ohľadu na to či žiarliš, alebo nie,tak načo sa ničiť?Radšej sa teš z toho, čo máš a nerozmýšľaj nad tým, čo by si mohla stratiť.

JessicaI

SP
prestan sa trapit... ona Ti nestoji za to aby si si skodil. Zacni sa viac venovat detom a sebe a na nu kasli. Ona aj tak skor ci neskor s niekym odide. Prezila som to... bola som s tym zmierena aj ked som svojho manzela strasne milovala. Potom zrazu odisiel s mladym dievcatom a mne nevedel ani zavolat ako sa mam. Trvalo to tri roky co bol odo mna a dvoch dcer prec. POtom sa vratil a povedal,ze mu je to vsetko luto co porobil... ze som to najlepsie co ho v zivote postretlo a ze bude chapat ked ho nezoberem spat ale abz som mu dovolila aspon nam pomahat a byt mi velmi dobry priatelom. Neskor sme sa dali znovu dokopy ked som videla, ze sa zmenil. Dufam, ze mu to vydrzi...
Pomohlo mi pri rozchode prave to, ze som si povedala, ze nemam za cim plakat ved to s nim bolo len trapenie a zacala som sa venovat detom a sebe. Robila som veci, ktore som pri nom robit nemohla ... napr. ist s kamaratkou na kavu alebo na cely den s dcerami na vylet. Vyber si pre seba vsetky pozitiva. Drzim paste aby sa Ti to podarilo prekonat.

sp

som psychycky v koncoch.vsetko pre mna stratilo zmysel.zijem s manzelkou 21 rokov milujem ju aj napriek niekolkonasobnej nevere.zacalo to uz rok po svadbe aopakovalo sa to viackrat.bol v tom uz aj moj brat a dalsi vzdy chcela odist lebo nasla vraj to prave stastie.naburala niekolko rodin len ja som stale veril ze ma miluje.asi to nikto nepochopi.bolo by toho na obsiahly clanok ak nie na knihu.robil som v mojom zivote same chyby?niekolko krat denne sa rozhodujem ci ma moj zivot este nejaky zmysel.snazil som sa zit podla jej predstav a teraz ma drzi v zajati pre nase deti .nesmiem nikomu povedat co je vo veci a trapim sa sam.

lina fhwdhwi

Ahojte, ja sa nachadzam vo velmi tazkej situacii, som v Amerike, nemam peniaze, doma mam velke dlhy,krore som si narobila aby som mohla odist do Ameriky, zostala, som bez prace a tiez bez ubytovania a neviem co mam robit, snazila som si najst pracu, ale mam len pracovne viza a neviem dostatocne po Andlicky, aby ma niekam prijali, este aj do hotela, ako upratovacku, chcu ludi, co vedia po anglicky perfektne, ani neviem ako sa dostanem domov, takze si myslim, ze ak mate aspon nejaku robinu pri sebe, mozte byt radi,ja som tu uplne sama a v problemoch, dufam, ze sa to zlepsi, co by ja dala za problemy s chlapcami, nuz couz som si sama na chybe, som zvedava ako dlho budem splacat tieto dlhy a ako sa dostanem domov, mam ledva 20 rokov a som tu uplne sama :(

Maraaa

Mam aj deti ktoré sú dospelé a sú samostatné lenže sú tiež v takejto situácii ako ja na východe je malo prace ja mam invalidný dôchodok v sume 160 eur a tých 600 eur potrebujem uhradiť dlh z podnikania kde som bola nezisková lenže si myslím že sú takýto ludi ktorý to nechápu že človek sa môže dostať do takejto situácie ako som ja ja som sa pokúšala aspoň takto si pomôcť že poprosím dobrých ludi ale asi je to ťažko aby niekto niekoho pochopil ale aj napriek tomu vám ďakujem budem skúšať inde

Maoam

a kto ti plati internet? ako budes splacat, ked si bez financnych prostriedkov, ako pises? ak nemas ziadny prijem a ziadne uspory, mala by si mat narok na socialne davky, ak mas nezaopatrene deti, takisto

600e na cely rok? na co ich potrebujes? ak nemas deti a mas moznost pracovat, mozes pracovat aj v zahranici, alebo sa prestahovat tam, kde praca je vramci SVK, vziat cokolvek

Maraaa

Dobrý deň prosím vás o pomoc som rozvedená bez prace a finančných prostriedkov neviem ako mám ďalej žiť nemám nárok na podporu v nezamestnanosti a takto už ďalej nevládzem som z tohto všetkého zúfala a psychicky na dne kto by mi pomohol finančné sumou 600 eur na jeden rok budem splácať samozrejme rešpektujem aj prijateľný úrok