namiesto lasky sex...zazil to niekto??

Príspevok v téme: namiesto lasky sex...zazil to niekto??
sklamanaa

moj problem suvisi s tym,ze som mala dlhy vztah, ktory trval 7 rokov. zazila som v nom vela zleho,fakt som si dost vytrpela. ako som ostala sama, nejak som si povedala,ze city uz pojdu bokom a tak s chalanmi len spavam a nechcem ziadne city. vlastne im to aj na rovinu poviem,ze som sklamana,tak oni to asi tiez tak beru,ze okrem toho ine so mnou nechcu mat.. zazil to uz niekto? co ak uz nikdy lasku nezazijem?

sklamanaa

dakujem Magy za mile slova, ved aj ja myslim,ze niektori muzi aj dokonca horsie robievaju a ja to zas uz prehanat ani rozsirovat nemienim, uz len cakat, kedy to vsetko preboli.

Magy

sklamanaa - nevidim v tom nic nenormalne. Kazdy sa s rozchodom vyrovnava inak, pokial to udrzis na uzde, niet dovod to nejako hlbsie riesit.
Som sice muz, ale zazil som nieco podobne, ale to by bolo na uplne inu diskusiu.

aluska

ja ta chapem az velmi dobre..spavas s chlapmi len kvoli sexu...pretoze sa bojis vztahu...ty som si urobila dostatocny obraz...aj ja som bola sklamana z lasky ale takto som to nikdy neriesila a ni neplanujem
to je jedno ci su znami alebo neznami..chlapi sa lubia chvalit..zachvilu to bude vediet kazdy

sklamanaa

aluska,asi si si neprecitala moje prispevky, tak si to nepochopila :( ale neva, alzbee a julis mi poradili a pochopili a ich nazory mi aj nieco dali:)

aluska

ked ti to povedal on nemala si s tym suhlasit...naco sexujes s niekym len tak ked chces lasku?akurat si kazdy zacne o tebe myslet a uz ta vobec nikto nebude chcet

sklamanaa

aluska, on mi to povedal ako prvy. tak som si povedala,ze taky nejaky pristup zaujmem aj ja a aspon sa tiez nesklamem

aluska

trochu ta nechapem..ked povies chalanovi ze s nim nechces nic mat len sex tak jak od neho mozes cakat ze z jeho strany bude laska?..treba byt realista..fakt divne