namiesto lasky sex...zazil to niekto??

Príspevok v téme: namiesto lasky sex...zazil to niekto??
sklamanaa

moj problem suvisi s tym,ze som mala dlhy vztah, ktory trval 7 rokov. zazila som v nom vela zleho,fakt som si dost vytrpela. ako som ostala sama, nejak som si povedala,ze city uz pojdu bokom a tak s chalanmi len spavam a nechcem ziadne city. vlastne im to aj na rovinu poviem,ze som sklamana,tak oni to asi tiez tak beru,ze okrem toho ine so mnou nechcu mat.. zazil to uz niekto? co ak uz nikdy lasku nezazijem?

sklamanaa

julis. uz dalsieho naozaj nechcem brat, lebo aj tak by som lepsieho nenasla, tym som si ista :). len dufam, ze to neprerastie do vztahu len z mojej strany, z drhej nie a zas budem skoro tam, kde som bola..

julis.

sklamana, len si uzivaj,ale len s tymi dvoma, dalsich uz neber:) zeny vacsinou musia "klin klinom vybit"..ak ti to ma pomoct a nerobis to s hocikym tak v tom nevidim nic zle. Mozno to pocase prerastie do vztahu.

sklamanaa

dakujem alzbee :) ano,su len dvaja, to neznamena kazdy! vybrala som si ich dokladne,su velmi pekni, uspesni, maju podobne zaujmy ako ja, takze to nebol len tak hocikto. prave to mi tak pozdvihlo sebavedomie, ze taki neuveritelne pritazlivi muzi ma pokladaju za krasnu. moj byvali ma ponizoval ako sa len dalo.
s jednym mam uzasny sex, normalne sa mi az verit nechce,aj on je z toho taky, ze je to fakt super v tomto medzi nami. lenze on je tiez citovo zatrpknuty zo sklamania,tak nic viac nechce. s tym druhym ten sex nie je nic moc,lenze on je zas neuveritelne pozorny a citlivy a nadherny a vsetko dokopy..lenze on teraz riesi rozchod s jeho babou,tak tiez v tom city nie su.ani nemozu byt.

julis.

alzbe, ty si uplne skvely prispievatel:) vzdy poradis, nerobis si tu chat, si empaticka, ludska a mas hodnote prispevky...

Denz

sklamana- poprve...nenapisala si,ze ta mlatil
podruhe....je to od teba dost nezodpovedne trtkat s kazdym len tak....
vies......sa casom spamatas a uvedomis si to....no bude uz neskoro.

alzbee

Je to nieco, co mnoho chlapov robi bezne a nemaju z toho vycitky. Beru to tak, ze si uziju, takze v podstate ta chapem, ze si uzivas aj ty. Ale dufam, ze naozaj aj nieco z toho mas ;) nemam na mysli zrovna orgazmus, ale proste ze to nerobis len kvoli tomu, lebo si nestastna alebo frustrovana z toho vztahu a myslis si, ze tak lahsie zabudnes na to zle..pristupuj k tomu zodpovedne (s kondomom:)) a ja byt na tvojom mieste, tak skor si najdem len jedneho partnera, ale cisto teda len na sex. Vies, lebo ci chceme, ci nie, tak ked si takto zena uziva, tak je hned kurva, takze pozor, aby sa taketo reci o tebe nerozsirili..ja som teraz v takom stadiu, ze voci laske a novemu vztahu som zatrpknuta, no chyba mi sex :-P ale ja sa nedokazem s cudzim chlapom vyspat a kedze ani nechcem novy vztah, tak mi behaju myslienky nad byvalym :D :D