namiesto lasky sex...zazil to niekto??

Príspevok v téme: namiesto lasky sex...zazil to niekto??
sklamanaa

moj problem suvisi s tym,ze som mala dlhy vztah, ktory trval 7 rokov. zazila som v nom vela zleho,fakt som si dost vytrpela. ako som ostala sama, nejak som si povedala,ze city uz pojdu bokom a tak s chalanmi len spavam a nechcem ziadne city. vlastne im to aj na rovinu poviem,ze som sklamana,tak oni to asi tiez tak beru,ze okrem toho ine so mnou nechcu mat.. zazil to uz niekto? co ak uz nikdy lasku nezazijem?

sklamanaa

Denz, keby si bol dievca a tvoj frajer ta niekolkokrat poriadne zmlatil,tak som zvedava,ako by si na to psychicky reagoval ty..:( som cakala normalne rady a nie odsudenie
........ ja viem,ze to nie je riesenie.a su len dvaja, s neznamymi by som nesla. nechcem mat taku povest,preto to nikomu nehovorim,len mam taky pocit,ze som bola roky zaviazana v putach,ze som nebola atraktivna a tyto dvaja ,muzi mi aspon zdvihli sebavedomie.ale ten strach z lasky sa do mna tak zahlodal,ze sa bojim,ze uz ostane navdzy :(

............

je to isty typ citoveho vyhasnutia, je to reakcia na sklamanie sa, nenasla si to co si vo vztahu hladala.len jedno ti chcem povedat-to co robis-neriesi tvoj problem.len si sama sebe ublizujes.nechces snad ziskat povest lahsej zeny?chces chlapca/priatela,ktoyy by ta respektoval.na tvojom mieste by som sa zdrazala takychto povrchnych vztahov-naco to je dobre??komu sa mstis?sama sebe len.zacni si seba samu viac vazit a bud narocna na muzov.ale neponukaj im za to len sex!uvidis,ze ked najdes rovnovahu,tak zistis ,ze vztah ktory sa ti nevydaril neznamena,ze nemozes mat znavu pekny vztah!!